Güncel Spor

Yeni Trabzon Akyazı Arena Stad Açılış resimleri

Yeni Trabzon Akyazı Arena Stad Açılış resimleri

Yeni Trabzon Akyazı Arena Stad Açılış resimleri : Yeni Trabzon Akyazı Stadı açılış tarihi olarak defalarca yeni tarih verilmesine rağmen Açılış tarihi belirsizlikler devam ediyor. Ancak buna rağmen Yapımına 2013 yılında başlanan Yeni Trabzon ak yazı stadı açılışının 18 Aralık 2016 tarihinde yapılacağı bilgisi veriliyor.

Daha önce Trabzon Spor Yeni Akyazı stad açılış tarihi olarak Ağusos 2015. Sonra Süper Toto Süper Ligin ikinci yarısı 2015 – 2016 sezon arasında açılacağı ifade edilmişti. Yıl 2016… Spor Toto Süper Lig 7. Haftasında oynanacak olan Trabzonspor 0 – 0 Akhisar Belediye Spor olarak belirlenmişti. Ancak bu tarih konusu daha sonra askıya alınıp Süper Toto Süper Ligin 11. Haftasındaki Trabzon spor 0 – 1 Antalya spor maçı bilgisi verilmişti. Bu anlamda sürekli ertelemelerin yaşanması ve net bir bilgi verilmemesi taraftarlar başta olmak üzere tüm camiada tepkilere neden olmuştu. Son olarak Süper Toto Süper Ligin 15. Haftası yani 17 Aralık 2016 Cumartesi oynanacak olan M. Başakşehir – Trabzonspor maçı verildi. Buna bağlı olarak diğer alternatif bir bilgide M. Başakşehir – Trabzonspor maçının ertesi günü yani 18 Aralık 2016 Pazar Günü açılacağı bilgisi…

Yeni Trabzon akyazı stadı ne zaman açılacak sorusunun yanıtı ve ilgili bütün yeni haberler için Trabzonspor sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bu kadar çok belirsizlik varken endişelerin yanı sıra Yeni Trabzon Akyazı Stadının açılma ihtimali taraftarlar tarafından pek inandırıcı görünmese de verdiği hazzı heyecanla bekleyen bir kesimde olacak…

Trabzon akyazı stadı ne zaman açılacak ?

Trabzonspor halkı, taraftı ve bütün camianın sabırsızlıkla beklediği yeni Akyazı Stadı’nın ne zaman açılacağı hususunda net bir tarihin açıklanmaması ile birlikte, inşaatı yürüten yetkililer tarafından ( resmi olmasa da ) M. Başakşehir – Trabzonspor oynanacağı gün 17 Aralık 2016 Cumartesi. Veya aynı maçın ertesi günü olan 18 Aralık 2016 Pazar günü açılacağı bilgisi ağırlık kazanıyor. Tahmine yer verirsek bu tarihte hayal gibi görünüyor… Çünkü Trabzon spor yönetimi ve ilgili birimlerden henüz kesin yapılmış bir açıklama mevcut değil.

Yeni Trabzon Akyazı Arena Stad Açılış resimleri

Yukarıda yazının başında Yeni Trabzon Akyazı Arena Stadı resimlerini sizin için hazırlamış olduğumuz resim galerisinde bulabilirsiniz. Resimleri indirebilir, Duvar kağıdı ( wallpaper ) olarak kullanabilirsiniz.