Güncel Teknoloji

Yeni Süper Mario Run oyunu iOS Android

Yeni Süper Mario Run oyunu iOS Android

Yeni Süper Mario Run oyunu iOS Android : Yeni Süper Mario Run oyunu serisi yayınlandı. Oyun iOS Serisi için 15 Aralık Perşembe 2016 günü yayınlandı ve yüklenerek oyun erişimi sağlandı. Kullanıcıya Süper Mario Run oyunu oynama imkanı verildi. Ancak Android için 2017 yılında yayınlanması bekleniyor.

Yeni Süper Mario Run oyunu iOS indir

Süper Mario Kardeşler

Super Mario Bros 1983 yılında bir video platform oyunu olarak geliştirildi.  Nintendo tarafından yayınlanan Süper Mariso Bros ilk defa Nintendo Entertainment System ev konsolu olarak kullanıma sunuldu . 1983 de ilk versiyonu Mario Bros , Super Mario Bros iyi bir kullanıcı potansiyeli oluşturdu ve Avrupa ve Avustralya’dan iki yıl sonra 1985 yılında Japonya ve Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldü.

Bu serinin ilki Super Mario oyunları serisidir. In Super Mario Bros , oyuncu kontrol Mario ve bir iki oyuncu oyunda, ikinci oyuncu Mario`nun kardeşi Luigi o kurtarmak için Mantar Krallığını dolaşarak Prensesi zehirli mantar antagonisti Bowser kurtarmaya çalışır.

Yeni Süper Mario Run oyunu iOS Android Nasıl Oynanır ? ( Çeviri . wikipedia )

oyuncu Mantar Krallığı boyunca Mario kontrol eder. Mario’nun yetenekleri belirli öğeleri alıp değiştirilebilir; Örneğin, Mario o Yangın Çiçek alırsa ateş topları ateş edebiliyor.
Oyuncu ana kahramanı rolünü üstlenir serisi , Mario . Mario’nun kardeşi, Luigi , oyunun ikinci oyuncu tarafından sadece oynanabilir çok oyunculu modu ve Mario ile aynı arsa rolü ve işlevini üstlenir. Amaç Prenses zehirli mantar, Mantar Krallığı ile yarış ana antagonist Bowser güçleri hayatta ve kurtarmaktır. 7 sırayla sağ tarafına Ekranın sol tarafındaki oyuncu hamle her düzeyde sonunda bayrak direği ulaşmak için.

Oyun dünyası Mario toplamak için etrafında dağınık sikke ve bir soru işareti (ile işaretlenmiş özel tuğla var ? Daha fazla para ya da özel bir madde açığa çıkarabilir, Mario tarafından aşağıdan çarptı). Diğer “gizli”, çoğu zaman görünmez, tuğla daha fazla para ya da nadir öğeleri içerebilir. Oyuncu kırmızı ve sarı Süper Mantar kazanır ise, Mario onun büyüklüğü iki katına ve onun üstünde tuğla kırmak mümkün olmanın yanı sıra, en çok düşman ve engeller bir ekstra hit alabilir yetişir. : 12 Oyuncu hayatımızın belli bir sayıda verilir ve Koopa kabuk üst üste birkaç düşmanları yenerek, 100 para toplama, yeşil ve turuncu 1-up mantar toplayıp, ya da arka arkaya düşmanlarından sıçrayan ek hayatını kazanmak olabilir yere değmeden. Mario ise küçük, hasar alır bir çukura düşer, ya da bir hayat kaybolur zaman biterse . Tüm can kaybı olduğunda oyun biter.

Yeni Süper Mario Run oyunu iOS Android Nasıl Oynanır ? ( Çeviri . wikipedia )

Birçok düşman bu farklılaşan tepkiler olsa Mario birincil saldırı, düşman üstüne atlıyor. Örneğin, bir Goomba , dümdüz ve mağlup 12: Bir ara buradaydı Koopa Troopa Mario mermi olarak kullanmak için izin geçici olarak kabuğu içine çekilecektir. : 11 Bu kabuklar onlar da geri Mario karşı sıçrama olsa zarar ya da onu öldürecek olan, diğer düşmanları yok etmek için bir duvar patladı olabilir. : 19 Başka saldırı, havai duran düşmanlar için, yukarı ve düşman duruyor tuğla altına vurmak atlamak için. Başka Yangın Çiçek ise; aldım, bu et Super Mario kıyafeti rengini değiştirir ve ateş topları atmak için onu tanır, ya da o zaten değil varsa sadece Süper Mario Mario yükseltir. Daha az yaygın madde Mario belirli gizli veya başka görünmez bloklar çarptığında sıklıkla görünen Starman vardır. Bu öğe Mario geçici çoğu tehlikelere yenilmez ve temas düşmanları yenerek yeteneğine yapar. 10

Oyun, her dünyada “aşamaları” olarak adlandırılan dört alt seviyeleri ile sekiz dünyalar oluşur. : 7 her dünya son aşaması Bowser veya onun tuzakları biri savaşan bir kale yer alır. Oyun aynı zamanda farklı düşman ihtiva sualtı yer alan bazı aşamaları içerir. Buna ek olarak, oyunda ikramiye ve gizli alanları vardır. En gizli alanlar Mario toplamak için daha fazla para bulundurmak, ancak bazı Mario önceki olanları atlayarak, oyun daha sonra dünyalar ilerlemek için izin “çözgü boru” içerir.

Yeni Süper Mario Run oyunu iOS Android Nasıl Oynanır ? ( Çeviri . wikipedia )

2005 yılında, IGN ‘nin anketi o diriltmeyi destekli olması dikkate alınarak, “öncü” ve “tüm zamanların en iyi oyun” olarak “son derece etkili” başlığı adında çöktü. Amerikalı video oyun pazarı 1980’lerin. oyunun ortalarında 1980’lerin sürüm ayrıca sevdirmek için hizmet yan kaydırma zaten popüler alttürlerini platform video oyun 1980’lerin tarz. Nintendo’nun dek kesin özelliklere ek olarak, oyun da, 40 milyon birimlerinde yaklaşık otuz yıldır tek bir platform için tüm zamanların en çok satan oyunu çok iyi sattı, ve oldu olan Wii Sports o unvanını aldı. Ticari başarısı Super Mario Bros bu Nintendo’nun büyük oyun konsolları hemen hemen her birine taşıdık neden olmuştur. Nintendo özel kırmızı varyantları yayınladı Wii ve Nintendo DSi XL oyunun orijinal sürüm 25. yıldönümü kapsamında geç 2010 yılında yeniden paketlenmiş, Mario temalı sınırlı sayıda demetleri içinde konsolları.

Yeni Süper Mario Run oyunu iOS Android Video Oyunu

3,2 / 5 · iTunes – Apple
Yeni Süper Mario Run oyunu iOS Android cihazlar için Nintendo tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyun bir yan kaydırma ve otomatik koşucu platformu video oyunudur. Aralık 15 Perşembe günü 2016 tarihinde iOS için kullanıma sunuldu. 2017 yılında Android için daha sonra yayınlanacak.
İlk yayın tarihi : 15 Aralık 2016 Perşembe günü
Yayıncı : Nintendo Avustralya
Seri : Mario Serisi
Tür : Platform oyunu
Geliştiriciler : Nintendo Avustralya , DENA Co Ltd , Nintendo Entertainment Planlama ve Geliştirme
Platformlar : iOS, Android

Kaynak : Yeni Süper Mario Run oyunu iOS Android adlı makale Wikipedia ve google aracılığı ile çeşitli kaynaklardan derlenmiştir.