Kimdir ? Yaşam

Ümit Cem Şenol kimdir ?

Ümit Cem Şenol kimdir ? Hande Yenerin nişanlısı Ümit Cem Şenol kimdir ?

Ümit Cem Şenol kimdir ? : Şu sıralar gündeme bomba gibi düşen yeni bir magazin haberi… Ve Hande Yener nişanlandı.! Hande Yener`in yeni nişanlısı Ümit Cem Şenol kimdir ? sorusunu yanıtlıyoruz… Ünlü pop sanatçısı Hande Yener daha önce Tuğba Ekinci ile birlikte adı anılan Ümit Cem Şenol ile anılan Ümit Cem Şenol ile nişanlandı.

Ümit Cem Şenol kimdir ?

Ümit Cem Şenol kaç yaşındadır ? : 24 Nisan 1985 doğumludur. An itibariyle 31 yaşındadır.

Ümit Cem Şenol nerelidir ? : Boşnak ve Yunanistan asıllı bir ailenin çocuğudur. Kendisi de Yunanistan kökenlidir.

Ümit Cem Şenol ne iş yapar ? : Daha önce oyunculuk dersleri alan Ümit Cem Şenol bu sıralar daha çok modellik ile ilgilenmektedir. Oyunculuk eğitimini Altan Erkekli`den almıştır. Ancak oyunculuk için adı sır gibi saklanan yeni dizi / film / sinema senaryolarının var olduğu bilinmektedir.

Kısaca Ümit Cem Şenol : Ümit Cem Şenol düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkat çekmektedir. Sarışın, Mavi gözlü, 1,80 boyundadır. 2009 yılında ilk defa Tuğba Ekinci ile birlikte Kuş Adasına tatilde iken objektiflere verdikleri samimi pozlar ile yakalanmışlardı.

Kasım 2016 ayının geçtiğimiz günlerinde objektiflere ünlü şarkıcı Hande Yener ile yakalanan Ümit Cem Şenol`un birlikteliği gün yüzüne çıktı. Daha sonra magazin dünyasına düşen bir bomba haberle bir sürpriz daha yaşandı. İkilinin geçtiğimiz günlerde Ünlü sanatçı Hande Yener`in Cihangirde bulunan evinde aileler arasında gizlice nişanlandıkları ve evliliğe ilk adımları attıkları ortaya çıktı.

Anahtar Etiketler : Ümit Cem Şenol kimdir ?, Daha önce Ünlü Sanatçı Tuğba Ekinci ile yaşadığı aşk ile adından söz ettirmiştir. Ümit Cem Şenol nerelidir ? : Boşnak ve Yunanistan Muhaciri bir ailenin oğludur. , Ümit Cem Şenol kaç yaşındadır ? : 31 yaşındadır. , Ümit Cem Şenol ne iş yapar ? : Modellik yapar. Oyunculuk eğitimi almıştır. Yeni çeşitli dizi / film / sinema projelerinde yer alacağı ifade edilmektedir. , Ümit Cem Şenol`un boyu kaç ? : 1.80 boyundadır., Ümit Cem Şenol`un fiziksel özellikleri : Kumral , Sarışın , Mavi gözlü , düzgün fizikli.