Teknoloji

Turkcell yeni genç full paketler

Turkcell yeni genç full paketler

Turkcell yeni genç full paketler : Türkcell sürekli olarak yeni paketler eklemekte , kampanyalar düzenlemekte. Birbirinin benzeri onlarca paketin olması, daha da kötüsü aynı içerikteki paketleri çok farklı fiyatlara satın almak durumuna düşen kullanıcılar. Tamamı ile karşı olduğumuz bir konu ancak yapabileceğimiz birşey olmadığı için bu durumu fırsata çevirmek daha uygun olacaktır.

İşte Turkcell’in yepyeni uygun paketleri. Genç full paketler… Bu tarifelerden faydalanmak için Turkcell hat sahibinin veya kullanıcısının 25 yaş altında olması gerektiği esasını koymuştur. 25 yaşın altındaysanız bu kampanyalar tam size göre…

 

GENÇ GNC FULL 2 GB Kampanyası

İşte yeni Turkcell yeni genç full paketler ve içerikleri :

Not : Turkcell yeni genç full paketler de Küçük bir ayrıntıya değinmek istiyorum Paket isimlerinde görünen Net miktarlarının yarısı asıl özgür olduğunuz miktar. Diğer yarısı ise hediye olan ve gece 00:00 – 06:00 kullanabileceğiniz miktarlardır.

Ayrıca bütün paketlere ek olarak : BIP uygulamasında sesli ve görüntülü görüşmelerde kullanabileğiniz 5 GB net. Fizy platformunda şarkı dinleyip video izleyebileceğiniz fizy video müzik üyeliği. Son olarak Dergilik uygulama üyeliği ve sadece bu uygulamada geçerli olarak kullanabileceğiniz 5GB internet sunulacaktır.

GENÇ GNC FULL 2 GB Kampanyası :

24 TL Karşılığında Her yöne konuşurken kullanabileceğiniz 500 Dakika. Her yöne kullanabileceğiniz 1000 SMS ve 2 GB İnternet. ( 1 gb özgürce diğer 1 gb gece 00:00 dan sabah 06:00 a kadar kullanabilirsiniz. ) ve Hediye BIP , FIZY, Dergilik uygulama, üyelik ve bedava net.

GENÇ GNC FULL 4 GB Kampanyası :

29 TL Karşılığında Her yöne konuşurken kullanabileceğiniz 750 Dakika. Her yöne kullanabileceğiniz 1000 SMS ve 4 GB İnternet. ( 2 gb özgürce diğer 2 gb gece 00:00 dan sabah 06:00 a kadar kullanabilirsiniz. ) ve Hediye BIP , FIZY, Dergilik uygulama, üyelik ve bedava net.

GENÇ GNC FULL 6 GB Kampanyası :

34 TL Karşılığında Her yöne konuşurken kullanabileceğiniz 750 Dakika. Her yöne kullanabileceğiniz 1000 SMS ve 6 GB İnternet. ( 3 gb özgürce diğer 3 gb gece 00:00 dan sabah 06:00 a kadar kullanabilirsiniz. ) ve Hediye BIP , FIZY, Dergilik uygulama, üyelik ve bedava net.

39 TL Karşılığında Her yöne konuşurken kullanabileceğiniz 750 Dakika. Her yöne kullanabileceğiniz 1000 SMS ve 8 GB İnternet. ( 4 gb özgürce diğer 4 gb gece 00:00 dan sabah 06:00 a kadar kullanabilirsiniz. ) ve Hediye BIP , FIZY, Dergilik uygulama, üyelik ve bedava net.

Genel olarak gerekli olabilecek bilgileri yukarıda ifade ettik ancak Kampanyanın bütün detaylarına, sık sorulan sorulara : Buradan turkcell.com.tr/gnctrkcll/tr/paket-detay?gnc&place=gnc_menu&pagetype=faturasiz ulaşabilirsiniz.