Tanıtım

Toptan TL Parça kontör bayiliği

Bilindiği üzere Turkcell, Vodafone, Avea Türk Telekom yani Türkiyedeki 3 ana Operatör bulunmaktadır. Bunlara ek olarak PTTCELL, POCEL, NETGSM vs gibi alt operatörler yer almaktadır. Ayrıca çok fazla resmi prosedür gerektirmeden ücretsiz  Toptan TL Parça kontör bayiliği alabileceğiniz Türkiye genelince onlarca sistem mevcuttur. Bu sistemler de kendi aralarında sadece bulunduğu bölgeye hizmet veren ve Türkiye geneline hizmet veren Toptan Kontör Satış siteleridir. Cep telefonu mağazaları, Marketler, Büfeler – Bakkallar, Kantinler, İnternet kafeler, Süper marketler gibi 3 Operatörün ulaşamayacağı veya 3 operatörüde tek kanaldan ortak kasa yöntemiyle kullanmak isteyen mağazalara hizmet vermektedirler. Alternatif kontör, Parça TL Satış sistemleri genel olarak mağazaların en çok tercih ettiği kontör satış sistemleridir.

Parça Kontör sitesi : Ücretsiz parça tl toptan kontör bayiliği için Ücretsiz Parça Kontör Bayilik ve Ek gelir elde etmek için kurumsal firmaları tercih ediniz.

Parça kontör bayiliği

Mağazalar niçin parça kontör sistemlerini tercih ederler ?En önemli nedeni olarak gördüğümüz küçük işletmelerin 3 operatöre ayrı ayrı nakit gönderimi yapmak durumunda kalmalarıdır. Küçük işletmelerin sermayeleri çok yüksek değildir. Bu nedenle Operatörlerin her birine 500 TL atarak kasada 1,500 TL tutmak yerine alternatif kontör satış sistemlerine 500 TL atarak tek kasadan üç operatörün gönderimini yapmaktır.

Bu Ortak kasa sistemini PARÇA TL Kontör göndermeye ek olarak Türkiye deki bütün kurumların Fatura Ödeme, Havale – EFT gibi işlemlerini de yapmak ekstra bir avantaj olarak görülmektedir. Bunun yanı sıra 3 operatöre göre biraz daha amatör olmalarına karşın benzer bir çok özelliği bünyelerinde barındırmakta dırlar. 3 operatörün tl kontör yüklemelerini, Konuşma, Mesajlaşma ve İnternet paketlerini ortak kasadan yapabilirsiniz.

Bu noktada kullanıcıların tek dikkat etmesi gereken güvenilir bir alternatif kontör sistemine dahil olmaktır.

 

Tavsiyelerimize ek olarak çok fazla satış sistemi bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmı distribütör konumunda olmalarına rağmen üretici olarak lanse edilmektedir. Yıllardır sektörde olmamızdan dolayı yüzlerce dolandırıcılık olayına şahitlik ettik. Bu nedenle böyle bir bayiliğe ihtiyacınız olması durumunda muhakkak firmanın geçmişini kontrol edip çok uzun araştırmalar yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Tedbir olarak bu firmalara nakit gönderimi yaptığınız durumlarda size şart koşmaz. Sürekli stok almanız gerektiği uyarısını vermeyen, bütün sistemi kendi bütçesiyle ayakta tutan gsmbilgi.net gibi firmalar ile çalışarak işinizi güvenle yapabilirsiniz.

Size bakiye konusunda tek bir şart koşmaz, 24 saat boyunca ödeme alır. Gönderdiğiniz bakiyeyi 500 TL altında ödeme alamayız şeklinde kısıtlamalar vermez. Aksine 100 TL gibi rakamlar göndererek sistemi test etmenizi tavsiye ederler. Dürüst ve Şeffaf bir ticaret anlayışı içerisinde olurlar. Yüzde 100 Müşteri memnuniyeti ana yasası sayesinde verdikleri herhangi bir hizmetten memnun kalmamanız durumunda koşulsuz olarak PARA İADE garantisi vermektedirler. Toptan TL Parça kontör bayiliğini güvenle alabilirsiniz.