Tanıtım

Toptan Parça TL Kontör bayiliği

Toptan Parça TL Kontör bayiliği

Toptan Parça TL Kontör bayiliği : 2000 yılında bu yana Toptan Parça TL Kontör bayiliği hizmeti veren bir şirket. Engince İletişim Hizmetleri bulunduğumuz tarih itibariyle yaklaşık 17 yıldır sektörde tanınmış ilk parça kontör sistemlerinden biridir. 2000 yılında kurulmuş 2006 yılında Toptan Parça TL ve Fatura Ödeme bayiliği hizmeti vermeye başladı. Türkiye genelinde an itibariyle 81 il ve ilçede yaklaşık 7000 temsilcisi bulunmaktadır.

Toptan Parça Kontör bayiliği başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayilik herhangi bir resmi teferruat gerektirmez. Bayi olduğunuz takdirde sistemi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bayiliğinizi tekrar silebilir, hiç kullanmayabilirsiniz. Dilerseniz bayiliği sadece sistemi kontrol etmek amacı ile de kullanabilirsiniz. Bayilik talebinde bulunmanız size asla herhangi bir şekilde sorumluluk yüklemeyecektir.

Parça Kontör sitesi : Ücretsiz parça tl toptan kontör bayiliği için  Ücretsiz Parça Kontör Bayilik ve Ek gelir elde etmek için

 

Üç Operatör Türkcell, Vodafone, Avea Türk Telekom

Üç operatöre ait Yurt içi ve Yurt dışı TL Yüklemeleri, Paket yükleme, Konuşma , SMS ve İnternet paketleriniz tek kasa üzerinden 24 saat yükleyebilirsiniz. Türkcell, Vodafone, Avea Türk Telekom operatörleri ve fatura ödemelerini yapabilirsiniz. Ayrıca Türkiye geneli 81 ilde bulunan kurumların faturalarını ödeyebilirsiniz. Elektrik, Su, Doğalgaz, İnternet, TV Digitürk D-Smart gibi kurum faturalarını haftanın 7 günü 24 saat ödeyebilirsiniz.

 

Sistemin en büyük avantajlarından biri Üç operatöre ait TL ve Paket yüklemelerini yapabilirsiniz. Her operatöre ayrı ayrı nakit para gönderip sermayenizi parçalara bölmeye ayrı ayrı hesaplar tutmaya gerek olmayacak.

 

Talep ettiğiniz takdirde Fatura Ödemelerinizi de aynı şekilde yani kontör kasasından ödeyebilirsiniz. Dilerseniz kasayı ayırabilirsiniz. Seçenekli’ dir.

En uygun parça kontör fiyatları

Sistemimizde son kullanıcıya toptan parça kontör satışı yapılmamaktadır. Tamamı ile Parça kontör sistemlerine, Cep telefonu Gsm Mağazalarına, Büfelere , Cafe ve Süper Market gibi işletmelere hizmet verilmektedir. Dolayısı ile çok küçük kar oranları ile ve şeffaf ticaret anlayışımız ile yüksek kar elde edebilirsiniz.

 

Kar oranınızı tamamı ile kendiniz belirleyebilir dilediğiniz miktarı dilediğiniz fiyat ile satabilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz fiyatlar ile satış yapılması durumunda Ortalama Bir parça kontör veya paket gönderiminde 1 TL ve 6 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz. Bazı kontör paketlerinde bu kar marjı dahada artacaktır.

 

Fatura ödemesi yaparken yine Parça kontör sistemimizde olduğu gibi kar marjınızı dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Ortalama her fatura ödemesinde 1 TL ve 2 TL Arası gelir elde edebilirsiniz.