Tanıtım

Toplu SMS Gönderim sitesi

Toplu SMS Gönderim sitesi

Toplu SMS sistemi ile tüm illere bağlı 957 ilçeye hizmet vermekte. İnternet geneli onlarca Parça kontör ve Toplu SMS sitesine alt yapı desteği sağlamakta. Ayrıca binlerce mağazaya bayilik hizmeti vermektedir. İnternet geneli onlarca Parça kontör ve Toplu SMS sitesine alt yapı desteği sağlamakta. Ayrıca binlerce mağazaya bayilik hizmeti vermektedir. Toplu SMS Gönderim sitesi

Türkiye geneli onlarca Toplu SMS ve Parça kontör bayiliği ve Fatura Ödeme Merkezi bayiliği veren siteye alt yapı desteği veriyoruz. Bunun yanı sıra binlerce Kuruma / Firmaya / İşletme ve Şahıslara Toplu SMS, alanında Parça Kontör Bayiliği alanında ve Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği, alanında hizmet veriliyor.

Toplı SMS servisleri için BTK onaylı kurumsal firmaları tercih etmenizi öneririm!


Toplu SMS
Gönderim sitesi

* Rehbere sınırsız grup ekleme
* Rehbere sınırsız kişi ekleme
* Rehbere kayıt etmeden tekil numaralara sms gönderimi
* Rehbere kayıt gerektirmeden Excal Dosyasından anlık gönderim
* Müşteriye ulaşmayan sms kredileri hesabınıza anlık olarak iade edilir.
* Ücretsiz Firma adıyla sms gönderim. ( Gönderici kısmında ulusal standartlar gereği 11 Karaktere kadar firma , kurum ve kişi adınız görünür )
* Ücretsiz Hitaplı SMS Gönderimi ( Rehberinize kayıt ettiğiniz ad, soyad ile her kullanıcıya kendi adıyla mesaj göndermenizi sağlar )
* Türkçe karakterli sms gönderebilirsiniz.

* 7/24 Teknik destek alabilirsiniz. Toplu SMS Gönderimi sitesi
* Satın almış olduğunuz paketlerde herhangi bir gönderim süresi sınır yoktur. Aldığınız herhangi bir paketi yıllarca kullanabilirsiniz.
* Paketinizdeki SMS leri Heryöne yurtiçi veya Yurtdışı kullanabilirsiniz.
* Toplu SMS Gönderimi yapmak için kurum / şirket olmak ve herhangi bir fatura veya şirket hattınızın olmasın gerek yoktur. Hizmetlerimizden 18 yaş üstü her şahıs, kurum, firma veya işletme faydalanabilir.
* Hizmetlerimizin tamamı Ön ödemeli olduğundan sadece sms satın alırken bilginiz dahilinde olan tutarı ödersiniz. Bu ücret dışında asla bir bedel ödemezsiniz.
* Kredi kartıyla 3D Güvenlikli Şifre tedbirli Komisyon farkı olmadan Toplu SMS Paketi alımı yapabılırsınız.
* Alternatif banka hesaplarımızdan herhangi birine ödeme yapabilirsiniz. Tek banka dayatması yoktur.
* Toplu SMS Gönderimi sitesinde Şablon oluşturarak hızlı bir şekilde sms gönderimi sağlayabilirsiniz.
* İleri tarihli sms ayarlaması sayesinde bulunduğunuz gün içerisinde dilediğiniz herhangi bir tarih ve saate mesaj ayarlaması yaparak belirttiğiniz tarihe otomatik olarak mesajın ulaşılması sağlanır.