Yaşam

Şuan ki ruh haliniz

Şuan ki ruh haliniz Neden TV

İlginç yazılı bir çalışma yapacağız. Şuan ki ruh haliniz nedir. ? Bu Çalışmayı bütün ziyaretçilerimizin paylaşımına sunuyoruz. Burada ilk yapacağınız şey yazımızın hemen altında bulunan yorum kutusuna yorum yazarak Şuan ki ruh haliniz nedir. ? sorusunun yanıtını yazacaksınız. Daha sonra ortalama haftalık periyotlarla girip o an bulunduğunuz durumu ve ruh halinizi yazacaksınız.

Şuan ki ruh haliniz nedir. ?

Biraz detaylı anlatıma geçiyorum. Yazımızı dikkatli okuyun lütfen. İnsanlar üzerinde denenmiş çeşitli psikoloji konulu testler bulunmaktadır. Biz bugün normalden biraz farklı olarak bunu yazılı bir halde işlemeyi düşünüyoruz… İşlemin sonunda Bunun için bu yazıyı okuduktan hemen sonra verdiğimiz bilgileri kısa veya talebiniz doğrultusunda dilediğiniz düzeyde boşlukları doldurup yorum olarak göndermenizdir.

Testin Amacı : Şuan ki ruh haliniz nedir. ?

Bu testin asıl amacı hayatta ne kadar çok şey için gereksiz yere kendimizi üzdüğümüzü, yıprattığımızı, zamanın ne kadar çabuk akıp geçtiğini görmemize olanacak sağlamasıdır. Şu an kendinizi üzdüğünüz olaylara ileri ki dönemlerde baktığınız zaman ne kadar anlamsız olduğunu kavrayabilirsiniz. Endişe duyuyor olabilirsiniz. Hiçbir şey korktuğunuz gibi olmayacaktır. Küçük olayları gözünüzde ne kadar büyüttüğünüzü görmenizi sağlayacaktır. Genel olarak her zaman olumsuz duygular içerisinde olduğumuz için ciddi bir artısı olacağı kanısındayız. Kaldı ki şuan mutlu bir anınızı paylaştığınızı varsayalım. Bu durumda da kısa bir süre sonra önce bulunduğunuz ruh halinizi, mutlululuğu hatırlamak sizi tekrar mutlu edecektir. Tamamen motivasyon amaçlıdır.

Bugün yanıtladığınız Şuan ki ruh haliniz nedir ? sorusunun cevabını haftalık periyotlarla sitemizi ziyaret ederek kontrol etmenizi rica ediyoruz. Kontrol ettikten sonra ilk ruh halinize kıyasla şuan düşündüğünüz ruh halinizi kıyaslamanızı istiyoruz. Bu işlemi haftalık periyotlarla düzenli olarak yapabilirsiniz.

1 – Tarih : Yorumu ilk yazdığınız tarihini , gününü ve saatini yazın.
2 – Ruh Halim : Ruh halinizi birkaç kelime ile yazabilirsiniz. ( Sınavlardan sıkıldım, Sorunlarla boğuşuyorum. Huzursuzum, Çok Sıkıldım. Çok yorgun hissediyorum,  Her şeyden bıktım, Çok Sinirliyim. Sakinim, Çok karışık duygular içerisindeyim, Çok mutluyum, Kendimi mutsuz hissediyorum. vs gibi )
3 – Kısa açıklama : Bu alan tercihe bağlıdır. Dilerseniz yazabilirsiniz , dilerseniz boş bırakabilirsiniz.

Yazımızı dikkatli bir şekilde okuduktan sonra sayfanın en altında bulunan alana yorumunuzu bırakın lütfen.. Haftaya tekrar görüşme umuduyla… Sayfayı sık kullanılanlara ekleyerek daha kolay ulaşabilirsiniz.. Mail, isim vs gibi detayların tamamı gizli tutulur. Dilerseniz gerçeğin aksine kendinize atadığınız herhangi bilgilerle de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak : Neden mutsuz oluruz ? Neden TV

3 Yorumlar

  • Tarih : 16 Kasım 2016 Salı – Saat . 14:52 – Ruh halim : Çok uykum var ve yorgunum. Sınavlara çalışmaktan çok yoruldum.

  • 18 kasım 2016 cuma saat : 00:43 Ruh halim : Paraya ihtiyacım var. Nasıl para kazanacağım diye kara kara düşünüyorum.

    • 4 Aralıkta 2016 Pazar saat 15:10 yazma fırsatım oldu. Ruh halim : Huzurluyum. Şuan hala paraya ihtiyacım var ama bir sorunmuş gibi görmüyorum nedense. O günü çok hatırlamıyorum ama kendimi fazlamı yıpratmışım acaba diye düşünüyorum.