Dizi TV İçerde

Show Tv Dizi içerde hikaye ve oyuncular

Show Tv Dizi içerde hikaye ve oyuncular

Show Tv Dizi içerde hikaye ve oyuncular : İçerde dizisi öyküsünün başlangıç konusunda Polis Akademisinde okumakta olan Sarp ( Çağatay Ulusoy ) ve Mert ( Aras Bulut İynemli ) gerçekte kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisinden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademinin diğer göz bebeği Mert olacaktır. Yapımcılığını Ay yapım`ın üstlendiği içerde dizisinin yapımcılığını Keram Çatay yapmaktadır. Dizi yönetmeni ise Uluçtar Bayraktar. İçerde dizi senaryosu Senaryo Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor. Show Tv Dizi içerde hikaye ve oyuncular.

Show TV / İçeride dizisi Her Pazartesi Saat 20:00 da yeni bölümü ile ekranlarda. Show TV İçerde bölüm Fragmanları ve İçerde Yeni Bölümleri Neden TV`de

Show Tv Dizi içerde hikaye ve oyuncular

Show TV İçerde dizisinin baş rollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor.

Yapım : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
İçerde Dizi Yönetmeni : Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yapmaktadır.
İçerde senaryosu : Ertan Kurtalan ve Toprak Kara oğlu kaleme alıyor.

Çağatay Ulusoy kimdir ?
Aras Bulut İynemli kimdir ?
Çetin Tekindor kimdir ?
Bensu Soral kimdir ?
Damla Colbay kimdir ?
Mustafa Uğurlu kimdir ?
Rıza Kocaoğlu kimdir ?
Nihal Koldaş kimdir ?
Gözde Kansu kimdir ?
Yıldıray Şahinler kimdir ?

Kaynak : Google arama motoru baz alınarak çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. Show TV İçerde Dizisi