Güncel Nasıl ?

Messenger Günlük Durum Özelliği Nasıl Kullanılır

Messenger Günlük Durum Özelliği Nasıl Kullanılır

Messenger Günlük Durum Özelliği Nasıl Kullanılır; Bakın, başka bir Facebook uygulaması olan Messenger şu an Snapchat’ın popüler Öyküleri özelliğini ekledi ve burada bir yayına gönderdiğiniz fotoğraflarınızı 24 saat sonra otomatik olarak silinmesi sağlanıyor. Facebook, Instagram’a Stories ekleyerek iyi bir iş çıkardı, ancak potansiyel olarak diğer uygulamaların bazıları için daha az doğal bir uyum içindeler. Öyleyse, Facebook “Messenger Günü” nün ne olduğunu ve ne garip bir sebeple hayatımıza girdiğini ne yaptığını inceleyelim. Messenger Günlük Durum Özelliği Nasıl Kullanılır hep birlikte inceleyelim.

Messenger Günlük Durum Özelliğinin Temel Özellikleri: Fotoğraflar 24 Saat Sonra Kaybolur;

Snapchat ve Instagram’daki Öyküler özelliği gibi Messenger Day da, gönderdiğiniz her görüntünün 24 saat boyunca arkadaşlarınız ve takipçileriniz tarafından görülebilen bir fotoğraf olmasını sağlıyor. 24 saar sonra, yok olur. Görüntüyü ayrı kaydetmedikçe silinir. Bu otomatik silme akışları çok sayıda genç tarafından benimsendi ve iyi not aldı.  Neredeyse yaptığınız her şeyin bir şekilde izlendiği, kaydedildiği veya arşivlendiği bir dünyada, bazen fotoğrafların kendi haklarından yoksun kalması güzeldir.

Messenger Günlük Durum Özelliği Nasıl Kullanılır
Messenger Günlük Durum Özelliği Nasıl Kullanılır

Messenger Günlük Durum Özelliği Nasıl Kullanılır

Facebook Messenger Günlük durum uygulamasında belirgin bir konuma getirdi. Arkadaşlarınızın mesajlarının küçük resimleri ileti listesinin en üstünde görünür. Birinin Messenger Gününü görüntülemek için, küçük resmine hafifçe dokunmanız yeterlidir. Şimdiye dek, çok az arkadaşınız bunu kullanmaya başlamıştır, Snapchat veya Instagram’a sadık kalmayı tercih ettiniz, ancak arkadaşınız grup farklı olabilir.

Messenger Gününe Nasıl Mesaj Göndereceksiniz?
Facebook insanlarını Messenger Günlük durumu kullanmasını teşvik ediyor, bu nedenle Messenger uygulamasından mesaj göndermek kolaydır. Messenger Günlük duruma ekle düğmesini veya ekranın altındaki çevreye dokunun. Bu, Messenger’ın fotoğraf makinesini getirir.

Bir fotoğrafı bir özel sohbette paylaştığınızda, Messenger Günü‘ne ekleme fırsatı da bulacaksınız. Telefonunuzdan fotoğrafları da gönderebilirsiniz.

Messenger kamera, diğer sosyal ağ kameralarından çok farklı bir şekilde çalışıyor. Deklanşör düğmesine dokunarak fotoğraf çekiyorsunuz ve ardından çeşitli efektler, filtreler, metin, emoji ve benzerleri ekleyebilirsiniz.

Messenger Günlük durum, Snapchat’ın en zorlayıcı özelliği olan sanal gerçeklik Lensleri içermez, ancak aksine oldukça kıyaslanabilir.

Fotoğrafınızı yayınlamaya hazır olduğunuzda, oka dokunun. Messenger Günü otomatik olarak seçilecektir. Kamera Rulosu’nu seçerek fotoğrafı telefonunuza kaydedebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafı herhangi bir arkadaşınıza bir mesaj olarak da gönderebilirsiniz. Gönder’e dokunun; fotoğraf postalanacaktır.

Fotoğraf şimdi canlı. Messenger uygulamasına sahip Facebook arkadaşlarınız, uygulamanın üst kısmında onu görür ve onu 24 saat boyunca görüntüleyebilirler.