Spor Video Müzik

Lionel Messi Barcelona`yı reddetti

Lionel Messi Barcelona`yı reddetti

Gündeme bomba gibi düşen bir haber… Lionel Messi Barcelona`yı reddetti. 2018 yılına kadar Barcelona ile sözleşmesi bulunan 29 Yaşındaki Lionel Messi (24 Haziran 1987). Katalan ekibi Barcelona`dan 2018 yılında bitecek olan sözleşmenin yenilenmesi ile ilgili gelen teklife “hayır” dediği iddia edildi.

Ünlü İspanyol gazetesi Marca ; lİONEL Messi Barcelona`yı reddetti

Bu iddia dünyaca ünlü İspanyol gazetesi Marca`ya ait. Barcelona ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Lionel Messi Barcelona`nın sözleşme yenileme talebine olumsuz yanıt verdi. Messi Barcelona`nın teklifine 2016 Temmuz ayında yazılı olarak yanıt verdi. Yazılı olarak gönderdiği mesajında “Yeni bir sözleşme yapma niyetinde değilim.” dediği öğrenildi.

Ünlü İspanyol gazetesi bu iddianın temeli olarak İspanya`nın Messi`ye kestiği rekor vergi ve cezaların neden olduğu belirtiliyor.

Ancak bu iddialara ek olarak gözden kaçırılan bir konunun olduğu da kesin. Öyle ki 2018 yılında takımı sırtlayan Messi`nin yakın takım arkadaşı Xavier “Xavi” Hernández Creus`un takımdan ayrılıp Katar`a gitmesi bir etkendir. Xavi şu an Katar Stars League’de Al-Sadd forması giymektedir. Bir diğer konu Manchego Andres Iniesta`nında 2018 yılında sözleşmesinin sona ereceği ve ünlü futbolcununda yeni bir sözleşmeye uzak olduğu belirtiliyor.

Lionel Messi Barcelona`yı reddetti . İddia`ların gerçekliği de bilinmiyor. Henüz resmi bir açıklama gelmedi. Her ne kadar takım içinde birden fazla yıldızı olsa da, mez ama Messi`nin takımdan ayrılması FC Barcelona kulübünü mali olarak yıpratacağı ve popülaritesini düşüreceği açıklamaları aşikar.

Lionel Messi`nin 2015 yılında attığı bütün goller Türkçe…

Aşağıdaki videolarda Türkçe yayınlardan derlenmiş Messi`nin 2015 yılında lig, kupa ve Avrupa maçlarının tamamında attığı golleri izleyebilirsiniz. Videoda tam 52 gole yer verilmiş.