Güncel Nasıl ?

Kot Pantolon Nasıl Yıkanır

Kot Pantolon Nasıl Yıkanır

Kot Pantolon Nasıl Yıkanır; 21. yüzyılın ilk nesli, 1960’lı yıllara ait kostüm kıyafeti, kot ceketi ve kot pantolonunu kendi kot pantolonları olarak kabul etti. Ancak yeni kot pantolonlar ve ceketler, nesiller boyu yıkanarak geçebilecek kadar kaba ve eğimli görünüm elde etmek için özel olarak boyandı. Denim renk ve dokusunu olduğu gibi sevdiysen şans bu kot pantolonunu veya o kot ceketini satın almış olmalısın. Kot pırıltısını iyi tutmak için uzun ömürlü mirasını bozulmadan korumak için kot püskürterek yıkamanız gerekir.Kot pantolonları için bu çamaşır ipuçları, çocuğunuzun ceketi ve kot pantolonunu, çiçek güç günlerinden büyükannesinin kalıntıları gibi görünmelerine yardımcı olabilir.

Kot Pantolon Nasıl Yıkanır Püf Noktaları?

1 Her zaman yeni kot pantolonunu ayrı yıkayın

Temiz kot için 5 çamaşır yıkama ipucu.
Parlak kot pantolonunu süsleme – soluk bir alan oluşturmadığınız için tüm çiferi yıkayın.
Koyu renk yıkama kotları – ve aslında, onları satın aldığınız zamanki gibi aynı renkte kalmasını istediğiniz tüm kotlar – ilk kez ayrı yıkanmalıdır. Çoğu kottaki boya, çamaşır yıkama döngüsü sırasında diğer banyolarına kolayca aktarılır.

Yeni kotların eve gelmesinden sonra özel bir banyoya sahip olmasına izin verin.

2 Yıkamadan önce kotları iç-dış çevirin

Yıkanmış kotlar, soldurmayı önlemek için sıcak veya soğuk suda içten içe yıkanmalıdır (tabii ki solmayı istemiyorsanız). Aynı sebeple yeni ve yıkanmış kot pantolonlu çamaşır deterjanlarından uzak tutun. Bu, katkı maddeleri veya güçlendiriciler olmadan basit bir çamaşır deterjanı kullanmak isteyeceğiniz bir zamandır.

3 Sık sık kurutma ve kuru temizleme yapmaktan kaçının

Sık sık kurutma ve kuru temizleme yapmaktan kaçının. Isı fiberlere zarar verebilir ve kuru temizleme renk değişikliğine neden olabilir. Gerektiğinde, kurutma makinesi tamburu serin halde kurutun ve hassas ayarları kullanın. Özellikle kot ömrünü uzatmak için, onları kurutucuya atmak yerine mümkün olduğunca düz durun.

4 temiz kot pantolonunu bulma

Kotu temizlemeye çalışmayın. Bunun yerine, pantolonun tamamını yıkayın, böylece leke veya dökülmenin olduğu soluk bir alan oluşturmazsınız.

5 Gerekirse demir kotlar nemlenirken

Denim hala rutubetli iken yıkanır. Elbette, en yeni stil gurusu, kırışıksız kot pantolonları destekliyorsa, budur. Kıyafetlerinizi en iyi şekilde tutmak için ihtiyaç duyduğunuz leke çıkarma ürünleri ve çamaşır yıkama malzemeleri alın.

Kot Pantolon Nasıl Yıkanır videomuzda Bazı deterjanların reklamı mevcuttur bu size kalmış bir tercihtir.