Video Müzik

Kara Sevda Dizisi Müzikleri

Kara Sevda Dizisi Müzikleri

Kara Sevda Dizisi Müzikleri ;Dizi ilk yayınlandığı günden bu zamana kadar büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış başrol oyuncuları ve konusu ile reytinglerde üst sıralarda yer almaktadır. Dizinin başından itibaren yayınlanan müziklerde izleyiciyi büyülemektedir.Hikâye içinde farklı olaylarda, farklı karakterlere özgün müzikler kullanılmaktadır. Bu da izleyiciye çıkacak sahne öncesinde ipucu vermektedir. Dizi de duygusal ve heyecan verici sahneler sıklıkla yaşanmakta bu sahnelerde yayınlanan jenerik müzikleri izleyiciyi etkilemekte ve heyecanlandırmaktadır.

Kara sevda dizisi müzikleri; Toygar IŞIKLI imzasını taşımaktadır. Aşk temasının yoğun yaşandığı dizide duygusal müzikler ağırlıklı bulunmaktadır. Dizi karakterlerinden Kemal ve Nihan’ın arasında yaşanan aşkı anlatan müzikler izleyiciyi de duygusal olarak etkilemektedir. Dizinin Son Bölümünde Çalan Şarkı;  Tabi bu aşkın önünde engeller vardır. En büyük engel Emir KOZCUOĞLU diziye heyecan katmakta ve Emir KOZCUOĞLU karakteri ile bütünleşen öfkesini, hırsını anlatan jenerik müzikleri gerilim dolu sahnelerde heyecanlı dakikaları beraberinde getirmektedir.

Zeynep karakterinin kurnazlığını, Ozan karakterinin masumiyetini, gerçekleşme yüzleşme sırasında çıkan müzik, Emir öfkelendiğinde, Kemal zafer kazandığında çıkan müzikler etkileyici ve görsele ayrı bir anlam yüklemektedir. Her müzik ifade ettiği duygu, anlattığı hikâye, bütünleştiği karakter ile birbirini tamamlamakta bu müziklerin olmasaydı olayların aktarımı ve seyirciye geçişi mümkün olmazdı. Kara sevda jenerik dizi müziği Hüzün, öfke, heyecan ve mutluluk gibi günlük hayatta yaşadığımız duyguları bize en iyi şekilde aktarmaktadır.

Kara SEVDA dizisi Kemal ile emirin son derece heycanlı bölümleride olan dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizide Kemal nihanın kardeşinin katilini yakalamasına çok az kaldığını gösteriyor. Dizide son bölümde bir birinden güzel şarkılar çalmaya devam ediyor. Son bölümde çalan Kara Sevda Dizisi Müzikleri tek bir albümde toplanmış durumdadır.

Kara Sevda Dizisi Müzikleri
Kara Sevda Dizisi Müzikleri

Kara Sevda Dizisi Müzikleri