Sinema TV

Jurassic World 2 – Jurassic Park 5

Jurassic World 2 - Jurassic Park 5

Jurassic World 2 – Jurassic Park 5 Filmin özeti ve Konusu : Bilim – kurgu fantastik kategorisi içerisindeki ABD yapımları beyaz perdenin maceracı takipçileri ile için her zaman heyecan verici özelliklerde olmaktadır. 2018 yılında beyaz perde olması beklenen Jurassic World 2, ilkine göre gerilimi çok daha fazla bir yapım olacağa benziyor. Serinin devam halkası içerisinde yer alan yeni filmin senaristi ColinTrevorrow olmaktadır.

Tasarım alanında sıfırdan hazırlıklar yapılmakta olup, hikaye ile uyum yakalanması açısından çalışmalar son hız devam etmektedir. Senaristlerinin açıklamalarına göre sadece birkaç dinazorun insanları kovaladığı bir hikaye olmayacak, çok daha heyecanlı, aksiyonu bol ve çok daha mükemmel bir fantastik macera hazırlanıyor. Bu alanda Jurassic World 2 izlemek için yayınlanan fragmanları izleyebilir. Film hakkında aklınızda belirli ip uçları oluşabilir. 2017 yılında çekimlerine başlanacak olan film Hawaii ve Lodra’da start alacaktır.

Filmin başrol oyuncusu ChrisPratt olmakta ve ünlü oyuncunun senaryo hakkındaki ilk izlenimleri harika olduğu yönüne aktarılmıştır. Filmi hakkında gelen sızıntılara göre yeni filmde dinazorlar silahlanıyor. Tema parklarından daha öte sınırlara geçecek olan filmde dinazorların nükleer enerji ile silahlanması düşünülüyor. Sitemizden kaliteli özelliklerle yerli ve yabancı pek çok film bulabilmek mümkün olmaktadır. Bunun yanında fragmanları ve yayın tarihinden sonra Jurassic World 2 izleyebilir, bu keyfi oturduğunuz yerden online olarak yakalayabilirsiniz. Heyecanın ve maceranın fantastik bir hikaye içerisinde şekilleneceği yeni film beyaz perde tutkunlarının heyecanla bekledikleri yapımlar arasında yer alıyor.

Vizyon Tarihi : 8 Haziran 2018
Yapımı : 2018 – ABD
Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim , Macera
Yönetmen : Juan Antonio Bayona, Colin Trevorrow
Oyuncular : Bryce Dallas Howard , Chris Pratt
Senaryo : Michael Crichton , Colin Trevorrow , Derek Connolly
Yapımcı : Steven Spielberg , Frank Marshall
Diğer Adı : Jurassic Park 5

Jurassic World 2 – Jurassic Park 5 Filmi Fragmanı

Kaynak : Google Arama motoru baz alınarak çeşitli kaynaklardan derlenmiştir.