Güncel Teknoloji

Instagramda Nasıl Fenomen Olunur

Instagramda Nasıl Fenomen Olunur

Instagramda Nasıl Fenomen Olunur; Instagram uygulaması fotoğraflara ve videolara tanıdığı filtre opsiyonu sayesinde kullanıcılarına daha profesyonel bir medya paylaşım deneyimi sunuyor. İçinde bulundurduğu sosyal ağda ise paylaşımların daha geniş bir kitleye görünmesine olanak sunuyor. Instagramda Nasıl Fenomen Olunur sorusunun cevabı aslında bu makalede saklı.

Bu uygulamada fotoğraf ve videolarınızın daha geniş kitlelere yayılmasını sağlayabilir, ve oluşturduğunuz toplulukları YouTUBE kanalınıza yönlendirebilir veya oluşturduğunuz markanın tanıtımını yapabilirsiniz. Bu platformda fenomen olabilmek için öncelikle konsepte aykırı hareket etmemeniz ve her çektiğiniz videoyu buraya  yüklememeniz gerekiyor. Profilinizi online bir resim sergisi olarak düşünün ve bu minvalde hareket edin.

Temel prensibimizin yanında çekilen videonun aynı zamanda o anı da yansıtması gerekiyor. Bu yüzden Instagram’a koymayı düşündüğünüz bir fotoğraf ve video için çok fazla beklemeyin. Popüler resimler kısmından beğenilen fotoğrafları inceleyerek çalışmalarınızda onlardan ilham alabilirsiniz.

Statigr.am aracılığıyla kendi profilinizi sürekli takip edin ve paylaşımlarınızı bu doğrultuda tasarlayın. Hashtag sadece Twitter’a mahsus bir özellik değil. Resimlerinizin daha fazla kişilere hitap etmesini istiyorsanız hashtag kullanımını mutlaka yapmalısınız. Hashtag kullanımı önemli ancak doğru hashtag’ı belirtmek te oldukça önemlidir. Özellikle popüler fotoğraflar ve videolarda da kullanılan hashtag’ları seçerseniz paylaşımlarınız daha büyük kitlelere ulaşır.,

İnstagram’da Nasıl Fenomen Olunur? Beğendiğiniz paylaşımları yapan profilleri mutlaka takip edip analizini yapın. Topluluk oluşturmak için küçük adımlar atın. Bulunduğunuz lokasyonu ekleyi. Böylelikle kullanıcıların fotoğraftaki karenin nereye ayit olduğuna dair meraklarını da gidermiş olursunuz. Diğer profiller sizi bu yöntemlerle bulamadıysalar siz onlara gidin.

Fotoğraflarını ve videolarını beğenin ve profillerine yorum yapın. Mutlaka olumlu dönüşler alacaksınız. Tabiki ünlü biri olduğunuzda bu stratejilere pek ihtiyacınız kalmamış olacak.

Instagramda Nasıl Fenomen Olunur işte sizlere En popüler Instagram HASHTAG’leri