Dizi TV Güncel

Hayat Şarkısı Jenerik Dizi Müziği

Hayat Şarkısı Jenerik Dizi Müziği

Hayat Şarkısı Jenerik Dizi Müziği; Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı yayınlandığı ilk günden bu yana izleyici tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır. Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi oyuncuları ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Başrollerde yer alan Burcu Biricik Hülya Çamoğlu Cevher karakterine hayat verirken aynı zamanda Hayat Şarkısı jenerik dizi müziği seslendirmesini de üstlenmiştir.

Dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üstüne çekerken her hafta merakla bekleyeceğiniz sahnelerde final yapmaktadır. Burcu Biricik tarafından seslendirilen Hayat Şarkısı jenerik müziği oyunculukta göstermiş olduğu üstün performans kadar sesinin de güzel olduğunu gözler önüne seriyor.

4 Mayıs 1989 doğumlu olan Burcu Biricik 2006 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında ‘Akdeniz Kraliçesi’ seçilmesinin ardından lise yıllarında katıldığı tiyatro oyunundan ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyunculuk hayatına başlamaya karar vermiştir.Çeşitli tiyatrolarda ve dizilerde yer alan Biricik Hayat Şarkısı dizisindeki rolü ile ekranlarda sevilen isimler arasında yer almaktadır.

Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde başrol oyunculuk yapan Biricik aynı zamanda dizi müziğini de kendi seslendirerek diziyi izleyenleri kendisine hayran bırakmıştır. Hayat Şarkısı jenerik dizi müziği sözleri ve duygusal şarkısı ile Burcu Biricik tarafından en iyi şekilde seslendirilerek herkes tarafından büyük bir beğeni toplamıştır.

Hayat Şarkısı Jenerik Dizi Müziği
Hayat Şarkısı Jenerik Dizi Müziği

Hayat Şarkısı Jenerik Dizi Müziği