Sinema TV

Han Solo Star Wars Anthology Film

Han Solo Star Wars Anthology Film

Han Solo Star Wars Anthology Film – Filmin özeti ve Konusu : ( İngilizçe çeviri. ) : Star Wars hayranları JJ Abrams’ın çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyor ve gün sayıyor. Star Wars : Force Uyanıyor tiyatrolar bu Aralık Disney ve Lucasfilm kendi mega franchise geleceğini dışarı komplo vurur. Okurlarımızın artık pek çok çekirdek destan bir netice üçlemenin ek olarak, stüdyo da evrenin içinde daha fazla hikayeler anlatmak için bağımsız.  “Antoloji” filmlerin bir dizi gelişmekte olduğunu biliyorum haberi – Gareth Edwards ‘ile başlayan Star Wars Anthology. : Rogue Bir (Aralık 2016 ulaşır). Son zamanlarda, resmen bu Anthology filmlerin ikinci olacağı doğrulandı bir genç Han Solo filmi yönettiği, LEGO Film helmsmen Phil Lord ve Chris Miller.

Star Wars emektar kâtip Lawrence Kasdan’ın ve oğlu Jon senaryoyu kaleme vardır. kaç detay ötesinde bilinen, ama şimdi proje hakkında bazı ek bilgiler ışığı geldi. Ultra-bilgilendirici olarak EW hakkında her şeyi kapsama Star Wars , Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy Han’ın yalnız film hakkında bazı çerez (ifadeler pardon) paylaştı. Yapımcılar göz önünde bulundurmanız gerekir en önemli yönlerinden biri de göstermek istiyorum. Ne kadar kaçakçı geçmişte olduğunu. Bu Kennedy göre, filmin gelişiminde bu noktada ön tartışmalar arkasındaki itici güç gibi görünüyor.

Han Solo Star Wars Anthology Film Fragmanı – Trailer

Orjinal açıklama : While Star Wars fans are counting down the days until J.J. Abrams’ Star Wars. : The Force Awakens hits theaters this December. Disney and Lucasfilm are plotting out the future of their mega franchise. By now many of our readers know that in addition to a sequel trilogy for the core saga. The studio is also developing a series of standalone “Anthology” films to tell more stories within the universe. Beginning with Gareth Edwards’ Star Wars Anthology: Rogue One (which arrives in December 2016) . Recently. it was officially confirmed that the second of these Anthology movies will be a young Han Solo film. Directed by LEGO Movie helmsmen Phil Lord and Chris Miller.

Han Solo Star Wars Anthology Film Fragmanı – Trailer

Star Wars veteran scribe Lawrence Kasdan and his son Jon are penning the script; few details are known beyond that, but now some additional information about the project has come to light. In the ultra-informative EW coverage about all things Star Wars. Lucasfilm president Kathleen Kennedy shared some tidbits about Han’s solo movie (pardon the wording). One of the most important aspects the filmmakers have to consider is how much of the smuggler’s past they want to show. That seems to be the driving force behind the preliminary discussions at this point in the film’s development, according to Kennedy.:

“There’s got to be a reason for [the stand-alone film] to be. And obviously the thing that Star Wars has always done so well is it doesn’t spend a lot of time [explaining.] the stories that have come before. We don’t want to do that either. We don’t want to spend time going back and answering a lot of questions that, quite frankly, I don’t think people want answered.”

Vizyon Tarihi : 25 Mayıs 2018
Yapımı : 2018 – ABD
Tür : Bilim Kurgu , Fantastik , Macera
Yönetmen : Phil Lord, Christopher Miller
Oyuncular : Alden Ehrenreich
Senaryo : George Lucas , Lawrence Kasdan , Jon Kasdan
Yapımcı : Kathleen Kennedy , Lawrence Kasdan

Han Solo Star Wars Anthology Film Fragmanı – Trailer

Kaynak : Google Arama motoru baz alınarak çeşitli kaynaklardan derlenmiştir.