Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

NedenTV.Com Kullanım Şartları ve Koşulları

Bu Kullanım Şartları NedenTV.Com tarafından, Kullanım Şartları ve Koşulları konusundaki sorumlulukların tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.nedentv.com sitesinden bilgi edinme, bilgi toplama ve bilgi dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. Kullanım Şartları ve Koşulları, bu web sitesini ziyaret eden ve kullanan kişilere yönelik kuralları belirtmektedir. Bu web sitesi www.nedentv.com a aittir ve NedenTV.Com tarafından yönetilmektedir. Biz veya bizim sözcüklerini kullandığımızda NedenTV.Com’u ifade ederiz. Burada belirtilen esaslar dışındaki tüm maddelerin hakkı saklıdır.

NedenTV.Com`u ziyaret eden bütün ziyaretçiler, bu sitenin kullanım şartlarını baştan sona okumuş, anlamış ve tümüyle kabul etmiş sayılırlar.
  • Bu sitede yer alan bütün makaleler ve görsel vb bütün içerikler, çeşitli kaynaklardan derlenen ve genel bilgilendirme amaçlı sunulan bilgilerdir. Konularla ile ilgili genel bilgi edinilmesi ve profesyonel bir yardım almadan önce çeşitli terim ve bilgilere aşinalık kazanması amacıyla hazırlanmışlardır. Kesin bilgi, teşhis, veya tedavi amaçlı olarak kullanılması söz konusu değildir. İçerikler bilimsel bir kanıt olma, tıbbi tavsiye yerine geçme, teşhis koyma, tedavi etme özellikleri taşımaz.
  • Çeşitli konular hakkında bilgi edinmeniz, durumunuzu tam olarak kavradığınız ve yetenek kazandığınız anlamına gelmez. İlgilendiğiniz konu ile ilgili bir uzmandan bilgi almadan işlem yapmaya kalkmanız son derece sakıncalıdır.
  • Site içeriğinde yer alan bilgilerin genele hitap ettiğini unutmayınız ve kendi durumunuzla karşılaştırarak bir sonuca varmaya çalışmayınız.
  • Site ziyaretçilerinin bilgileri ne şekilde değerlendirecekleri tamamen kendi sorumlulukları altındadır.
  • Sitemizde yer alan yazılı veya görsel bilgilerin kullanılmasından doğabilecek şikayet ve sorunlardan site ve sahipleri sorumluluk almaz ya da başkaları tarafından sorumlu tutulamaz.
  • 3. şahısların yorumları, gösterdikleri kaynaklar veya ekledikleri yazılı yada görsel içerikler yer alabilir. 3. şahıslar tarafından eklenen bu içerikten, ekleme yapan kişiler sorumludur ve NedenTV.Com eklenen içeriklerin sorumluluğunu hiçbir şekilde kabul etmez. 3. şahısların yaptığı bu yorumlar reklam yada tanıtım amaçlı olabileceği gibi, kişileri yanıltmayı amaçlıyor da olabilir.
  • Yorum yapan ve yazılı yada görsel katkıda bulunan 3. şahıslar, bu bilgilerin kamuya açık olduğunu, paylaşılacağını ve hiçbir gizlilik sözü almadıklarını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Sitemiz aracılığıyla verilen bağlantılardan doğan sorun ve şikayetlerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yorumlar aracılığıyla sağlanan bağlantılarla ilgili ne yapacaklarına ziyaretçilerin kendilerinin karar vereceğini de, siz ziyaretçilerin dikkatine sunarız.
  • Herhangi bir içerik ile ilgili öneri, hak, şikayet, eksik vs gibi tüm konular için tarafımıza ulaşarak yazılı bir şekilde durumun tarafımıza izah edilmesi gerekmektedir. Bize ulaştığı kesinleşmeyen bilgilendirmelerde aksi şekilde hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.
  • Belirtilen maddelerde değişiklik yapma ve burada belirtilmeyen diğer maddelerdeki tüm haklar saklıdır.
  • Site kullanıcıları NedenTV.Com’un kullanım koşullarını okuyarak, burada okudukları ve farklı kaynaklardan derlenmiş olan bilgi ve içerikleri nasıl yorumlayacaklarına ve değerlendireceklerine kendileri karar verirler. Sitemizde yer alan makale yada görselin kendilerine yönelik şahsi hiçbir tavsiye, tanı ve tedavi niteliği taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
NedenTV.Com`u ziyaret eden bütün ziyaretçiler, bu sitenin kullanım şartlarını baştan sona okumuş, anlamış ve tümüyle kabul etmiş sayılırlar.