Gizlilik sözleşmesi

Gizlilik

NedenTv.Com`a üye olan veya ziyaretçi (üye olmayıp ama nedentv.com’un servislerinden sınırlı olarak yararlanan) olarak. NedenTV`nin hizmetlerini kullanmanın koşullarından biri olarak bazı bilgileriniz NedenTV tarafından alınıp, işlenmekte ve saklanmaktadır. NedenTV.Com Gizlilik Politikası sözleşmesi ile gizliliğinizi aşağıda yer alan kurallar çerçevesinde korumaktadır.

NedenTV.Com üye veya ziyaretçilerden daha iyi hizmet sağlayabilmek amacıyla çeşitli (e-posta, telefon, isim, adres vb.) bilgileri vermesini talep edebilir.

NedenTV.Com olarak kullanıcılarımızın gizliliklerine ve bize sağladıkları bilgilerin önemine saygı duyuyoruz.

Alabileceğimiz Bilgiler

NedenTv.Com`u kullanarak sizi tanımlayan isim, e-posta adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgileri saklayabilir.

NedenTv.Com ziyaret ettiğinizde aşağıdaki şekillerde de bilgileriniz alınabilir.

Sunucu kayıtları otomatik olarak IP adresini, tarayıcı bilgilerini, ziyaret ettiğiniz zaman bilgilerini saklar ve bu bilgileri kullanıcılarımızın istek, tercihlerini ve kullanıcı trendlerini belirlemek için kullanabilir.
İnternet sitemizin ve kişisel deneyimlerinizin kalitesini arttırmak için çerezler atayabiliriz.

Sitemizde çeşitli reklam firma ve ağlarınızın reklamlarının görüntülenmelerine olanak sağlayabiliriz. Bahse konu şirketler ile hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmak sizin sorumluluğunuz altında olacaktır. Kişisel bilgilerinizi NedenTV.Co aracılığı ile paylaşmanızda sizin sorumluluğunuz altında olacaktır.

Aldığımız bilgileri Hizmet veya ürün talebinizi karşılamak, İlginizi çekebilecek hizmet veya ürünleri sunarken kullanabiliriz. Sitemizde görüntülediğiniz içerik ve reklamları kişiselleştirirken, sitemizin kullanımını kolaylaştırırken kullanabiliriz. Hesap ayar ve tercihlerinizi yönetmek için, sitedeki kullanımını analiz ederken kullanabiliriz. Sitemizi Tehlikelere karşı korurken ve sitemizin kullanım koşullarını infaz etmek, için kullanabiliriz.

Bilgi Paylaşımı

İnternet sitemiz üzerinden hizmet, promosyon, ürün, reklam gibi çeşitli fırsatları sunabilmek için özenle seçilen şirketler ile. Yasal yükümlülükleri, Hileleri önlemek ve kullanıcı güvenliğini koruma gibi özel durumlarda. Yukarda belirtilen bütün durumlarda ve çeşitli reklam alanlarında toplu, kişisel olmayan bilgileri paylaşılabilir.

Resmi makamlardan usule uygun talep gelmesi halinde bilgileriniz ilgili makamlar ile paylaşılabilecektir.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin 3. şahıslar tarafından ele geçirilmesini ve değişikliklere uğramasını engellemek için azami özen gösteriyoruz. Ancak sisteme illegal yollarla izinsiz girilmesi gibi durumlarda NedenTV.Com sorumluluk kabul etmeyecektir.
Gizlilik Politikasının Değişmesi

Gizlilik politikamız yeni madde ve özellikler eklendike tarafınıza bildirimde bulunmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, NedenTV.Com sitemizi her ziyaret edişinizde gizlilik politikasını okumanızı öneririz. Bu maddeler en son 01.11.2016 tarihinde güncellenmiştir.