Hakkında, Hakkımızda

Hakkında

NedenTV.Com Umuma açık bir bilgi paylaşım platformudur. Bütün içerikler çeşitli konular hakkında birden fazla kaynak ele alınarak derlenen bilgi topluluğundan oluşmaktadır.

Bu sitede yer alan bütün makaleler ve görsel vb bütün içerikler, çeşitli kaynaklardan derlenen ve genel bilgilendirme amaçlı konu hakkında sunulan bilgilerdir. Konular hakkında genel bilgi edinilmesi ve profesyonel bir yardım almadan önce çeşitli terim ve bilgilere aşinalık kazanması amacıyla hazırlanmışlardır. Kesin bilgi, teşhis, veya tedavi amaçlı olarak kullanılması söz konusu değildir. Konu hakkındaki içerikler bilimsel bir kanıt olma, tıbbi tavsiye yerine geçme, teşhis koyma, tedavi etme özellikleri taşımaz.

Site içeriğinde yer alan bilgilerin genele hitap ettiğini unutmayınız ve kendi durumunuzla karşılaştırarak bir sonuca varmaya çalışmayınız. Site ziyaretçilerinin bilgileri ne şekilde değerlendirecekleri tamamen kendi sorumlulukları altındadır.

Sitemizde yer alan yazılı veya görsel bilgilerin kullanılmasından doğabilecek şikayet ve sorunlardan site ve sahipleri sorumluluk almaz. Başkaları tarafından sorumlu tutulmaz.

Herhangi bir içerik ile ilgili öneri, hak, şikayet, eksik vs gibi tüm konular için tarafımıza ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca yazılı bir şekilde durumun tarafımıza izah edilmesi gerekmektedir. Bize ulaştığı kesinleşmeyen bilgilendirmelerde aksi şekilde hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Site kullanıcıları NedenTV.Com’un kullanım koşullarını okuyarak, burada okudukları ve farklı kaynaklardan derlenmiş olan bilgi ve içerikleri nasıl yorumlayacaklarına ve değerlendireceklerine kendileri karar verirler. Sitemizde yer alan makale yada görselin kendilerine yönelik şahsi hiçbir tavsiye, tanı ve tedavi niteliği taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Bütün ziyaretçilerimiz Kullanım Şartları`nı okumuş ve kabul edilmiş sayılırlar.