Eğlence

Gönder Gelsin Yanlış bilinen şarkı sözleri 2

Gönder Gelsin Yanlış bilinen şarkı sözleri 2

Gönder Gelsin Yanlış bilinen şarkı sözleri 2 : Yaşanılan, şahit olunan veya alıntılanarak paylaşılan Birbirinden komik, ilginç, ibret verici, olayları, anıları ve yaşanmış yazıları derleyerek yayınlıyoruz. Bu bölümde Gönder Gelsin Yanlış şarkı sözleri 2`i derledik… Siz de neler var acaba ?

Gönder Gelsin Yanlış bilinen şarkı sözleri 2

Days : Bu efsane bir alıntıdır. Adamın biri gecenin bir saatinde radyonun istek programını arar. M.F.Ö`den “Mustafa” adlı şarkıyı ister. DJ M.F.Ö`yü yıllardır dinlediğini ancak böyle bir şarkısını hatırlamadığını söyler. Buna karşılık yinede arşivleri kontrol edip bulmaya çalışıyım der. Uzun bir arayıştan sonra parça bulunamaz. DJ baya merak etmiştir. ve ” Rica edersem şarkıyı biraz mırıldanır mısınız merak ettim” der… Dinleyici bombayı patlatır.  ” Mustafaaaa yağmur var İstanbul`daaaaa 

Newage : Aşkın Nur Yengi`nin ” Ay inanmıyorum ” parçasını ” Ayran mı yiyorum ” olarak algılayan Fransız bir hocamız vardı.

Cdm : Aşkın Nur Yengi`nin ” Ay inanmıyorum ” parçasını ” Hayır inanmıyorum ” olarak algılayan Fransız hocanızdan beni ayıran şey Türk olmama sanırım.

Ramus Lupin : İzel`in Denizleri aşta gel şarkısındaki ” Denizleri aşta gel kurbanın olam ” kısmını ” Denizleri aşta gel kurbağa adam ” diye bilen bir arkadaşım vardı. Harvard üniversitene kabul edilen bir arkadaşım bunu yaptığı için hala kabullenemiyorum olayı.

Sonicreducer : İbrahim Tatlıses`in Pala Remzi şarkısındaki ” Pala Remzi dediler ” dediği yeri ben ” Bana Remzi dediler. ” olarak biliyorum yıllardır.

Alp : Ayna`nın Ceylan şarkısında ” Gurbette yorgun düştüm be ceylan ” kısmını bu başlığı görene kadar ” Dur bekle yorgun düştüm be ceylan hasret tüketti bittim be ceylan ” diye biliyormuşum. Utanıyorumm.

Trquaz : Çocukluk şarkımız olan ” Neşeli ol ki genç kalasın” bölümünü ” Neşeli OLGİ genç kalasın ” ol diye biliyormuş. Onuda bir yana bırakın Olgi diye bir kahraman yaratmış kendine. OLGİ`de ona göre küçük sarışın bir Rus çocuğuymuş… Onunla olan arkadaşlığımı tekrar gözden geçirmeme neden olmuştu 🙂

İronick : Teoman`ın Gönül Çelen şarkısında ” Hem yara bandım , Hem yaram ” kısmını  ” Hem yaralandım , hem yaram ” diye bilir üstelik anlam veremez saçma bulurdum.

Kaynak : Google arama motoru ile çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. Ayrıca ziyaretçilerimizin gönderileri eklenmiştir.