Eğlence

Gönder Gelsin Yanlış bilinen şarkı sözleri 1

Gönder Gelsin Yanlış bilinen şarkı sözleri 1

Gönder Gelsin Yanlış bilinen şarkı sözleri 1 : Yaşanılan, şahit olunan veya alıntılanarak paylaşılan Birbirinden komik, ilginç, ibret verici, olayları, anıları ve yaşanmış yazıları derleyerek yayınlıyoruz. Bu bölümde Gönder Gelsin Yanlış şarkı sözleri 1`i derledik… Siz de neler var acaba ?

Gönder Gelsin Yanlış bilinen şarkı sözleri 1

Şeref D : Yıldız Tilbe hepimizin hayatının bir köşesinde vardır. Benim de çok sevdiğim ve sürekli dinlediğim bir şarkısı vardı. Delikanlım şarkısı eminim ki hepiniz biliyorsunuz.. İşte o şarkı varya… Şarkının en son nakaratında olan cümleyi yazıyorum. ” Hafife alma, aşk vurur insana ” ben 38 yaşına gelene kadar burayı ” Hafize abla, aşk vurur insana ” diye biliyormuşum…  Tabii şarkıyı artık sevmiyorum.

Zilan Ö : İbrahim Tatlıses`in Yıkılmışım Ben şarkısında küçük bir yanlış anlaşılma olmuş Bende yıllar boyu ” Derler derya olmuş, Ben de bir sandal ” kısmını ” Dertler derya olmuş, Ben de insansam ” diye biliyormuşum…

Gofrettin : Levent Yüksel`in Beni Bırakın şarkısının başında ” Son kuşlar havalandı ” dediği yeri ” Dolmuşlar havalandı ” diye biliyormuşum.

Painmiss : Mustafa Sandal`ın Ay`a Benzer şarkısının nakarat bölümündeki ” Ay`a benzer yüreği , e doğal olarak takipteyim ” kısmını ” Ay`a benzer yüreği , e doğal olarak da ipneyim ” şeklinde olduğunu hala idda ediyorum… Dinleyin bakın.

Ulatraviolent : Teoman`ın Paramparça şarkısındaki ” Bir bar taburesi üstünde Babamın öldüğü yaştayım ” dediği yeri ” Bir martı kulesi üstünde Babamın öldüğü yaştayım ” diye biliyordum.

Kaplanin Gözü : Teoman`ın Paramparça şarkısındaki ” Bir bar taburesi üstünde Babamın öldüğü yaştayım ” dediği yeri ” Bir fanta kulesi üstünde Babamın öldüğü yaştayım ” diye biliyordum.

 

 

Kaplanin Gözü : Teoman Gündüz Tarifesi şarkısında ” Duy beni aramana gerek yok ” ben ne anlıyorum ” Duy beni yalamana gerek yok” diye biliyorum. Halbuki ” Duy beni de değilmiş.” – ” Bul beni yalamana gerek yok ” mu karıştırdık mı 🙂 ” Bul beni aramana gerek yok ” doğrusu düşmeyin..

Kaplanin Gözü : Yaşar – Bir tanem ” Ya bu gece gel , Yada gelir ecel ” – ” Ya bu gece gel ya delirecem ” burayı abartmışım kabul ediyorum.

Akira : Bulutsuzluk Özlemi – Sözlerimi Geri Alamam parçasındaki ” Hiç bir kere hayat bayram olmadı yada ” kısmını ” İsviçre`de hayat bayram olmadı yada…” şeklinde dinledim uzun bir süre.

Ali P : Burak Kut – Komple şarkısı ” Komple, Komple , Komple bitiğiz ” – ” Gofret , Gofret , Gofret tikiyiz ” diye biliyordum. Her seferinde de çikolatalı gofret alasım yiyesim gelmiştir.

Kaynak : Google arama motoru ile çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. Ayrıca ziyaretçilerimizin gönderileri eklenmiştir.