Video Müzik

Fousey Mutlu biten masaj şakası

Fousey Mutlu biten masaj şakası

Fousey Mutlu biten masaj şakası bu defa bir masaj salonunda arkadaşını bir bayan masör ve bay masör ile şakalıyor…

Fousey Mutlu biten masaj şakası

 

Ünlü kamera şakacısı ve bu manada 10 Milyona ulaşan abone sayısı ile Fenomen olan Fousey , Fousey Tube adını verdiği youtube kanalında yayınladığı onlarca videodan seçmeleri sizinle paylaşıyoruz. Bu videoda Asansörde Fousey Mutlu biten mesaj şakası adı ile bir arkadaşı ile birlikte masaj salonuna gidiyor. Çok güzel bir kadın tarafından masaj yapılacağını düşünen arkadaşı büyük bir sürprizle karşılaşıyor.

Birbirinden komik bu anları sizinle paylaşıyoruz ve eminiz ki defalarca bıkmadan usanmadan kahkahalarla izleyeceksiniz. Benzer videolara yine Mizah kategorimizde yer vereceğiz. Bizi takip edin. Yazımızı paylaşmayı , yorum ve düşüncelerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin.

Sizde komik veya ilginç bulduğunuz ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşmak istediğiniz videolara yorumlarınızda yer verebilir, iletişim sayfasından linkleri gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda kendi çektiğiniz veya şahit olduğunuz videoları yine buradan tarafımıza yollayarak yayınlarımızda yer vermemizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede videolarınız daha geniş kitlelere kolaylıkla ulaşacaktır.

İyi eğlenceler diliyoruz…