Kimdir ?

Evleneceksen Gel Kamilla kimdir ?

Evleneceksen Gel Kamilla kimdir ?

Daha önce Star TV`de yayınlanan daha sonra Show TV`ye transfer olup bu kanalda yayınlanan Evleneceksen gel programında bugüne kadar adından en çok söz ettiren gelin adayı Kamilla oldu. Evleneceksen Gel Kamilla kimdir ? sorusuna bu yazımızda çeşitli kaynaklardan edinilmiş bilgilerin tamamını sunmaya çalışacağız. Bunun yanı sıra Kamilla`nın medyadaki görsel resimlerine ve videolarını da yer vereceğiz.

Kamilla`nın programa çıkmasıyla en çok rağbet gören gelin adayları arasında gösterilmiş ve fazla sayıda talibi oldu. Ancak Kamilla`nın kriterlerine uyan bir damat adayı henüz bulunmadığından arayış devam etmektedir. Tv programına katılmak istemeyen çok fazla talipli Kamilla`nın sosyal hesaplarına ulaşmak istemekte ancak yayınlanan programın formatı gereği bu bilgilere yer verilmemiştir.

Evleneceksen Gel Kamilla kimdir ?

Evleneceksen Gel Kamilla kimdir ?

Kamilla`nın aradığı kriterler : Huzura çok önem verdiğini belirten Kamilla`nın en büyük arzusu huzurlu bir aile ortamı kurmak. Buna ek olarak yanına yakışacak , ekonomik durumu iyi ve geliri kendisine yakın veya fazla olan yakışıklı bir eş arıyor.  Kamilla hanım genel olarak spor giyimli esmer bayları tercih ediyor. Elektrik almasınında önemli bir husus olduğunu, bakımlı ve yakışıklı bir talip olmasını istiyor. Huzur, mutluluk ve sevgi tam aradığım şeyler ifadesine de sıklıkla yer veriyor. Aşağıda Kamilla ile ilgili videoları izleyebilirsiniz.

Evleneceksen Gel Kamilla kimdir ?

Adı nedir ? : Kamilla

Kamilla`nın Soyadı nedir ? : Bilinmiyor

Kamilla daha önce evlendi mi ? : Hayır. Kamilla henüz hiç evlenmemiş ve bekardır.

Kamilla kaç yaşındadır ? : 30 yaşında 1986 yılında doğmuştur.

Kamilla aslen nerelidir ? : Kamilla 1986 yılında Almanya`da doğmuş. Doğma büyüme Almanya`lı ancak aslen Azerbaycan , Bakü bir ailenin çocuğudur.

Kamilla nerede yaşıyor ? : Şuan ( 2016 yılı ) itibariyle Antalya`ya yerleşmiş ancak daha önce uzun süre Almanya`da ikamet etmiştir.

Kamilla`nın Tahsili nedir ? : Oxford üniversitesini bitirmiş hangi bölüm mezunu olduğu gilinmiyor. Oxford Üniversitesi : University of Oxford. olarak İngiltere Birleşik Krallık`ın Oxford kentinde bulunan ve kentle aynı ismi taşıyan dünyaca ünlü üniversitesidir.

Kamilla ne iş yapıyor ? : Özel sektörde Ticaretle uğraştığı biliniyor ancak ne iş yaptığı konusunda bilgi yer almıyor.

Kamilla`nın Annesini adı nedir ?: Dilara  ( Sağlıkçı, Emekli çocuk doktoru )

Kamilla`nın babası kimdir ? : Kamilla`nın babası hakkında bilgi yer almamakta ancak 6 ay önce vefat ettiği bilinmektedir.

Kamilla`nın gelir düzeyi : Kamilla babasının vefatından sonra ticaretle uğraşan babasının yerini alarak aktif olarak ticaretle uğraşmaktadır. Babasından kalan mal varlığı ve işler ile iyi bir gelirinin olduğu belirtiliyor.

Kamilla sosyal hesapları : Kamilla`nın Facebook hesabı bilinmiyor. Kamilla`nın Twitter hesabı bilinmiyor. Kamilla`nın İnstagram hesabı bilinmiyor.

Evleneceksen Gel Kamilla kimdir ? programları videosu :

Evleneceksen Gel : İranlı Ata 21 Yaşında Kamilla`ya Talip Olarak geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=LyVU153j5h8

Evleneceksen Gel : İsa Kamilla`ya Talip olarak geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=XnK9uxgQZSs

Evleneceksen Gel : Zafer , Kamilla`ya Keman eşliğinde talip oldu.

Kaynak : Google arama motoru kullanılarak Evleneceksen Gel Kamilla kimdir ? hakkında bilgiler ve Kamilla resimleri ve Kamilla Videoları çeşitli kaynaklardan derlenmiştir.