Güncel

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017; Bankalara kredi başvurusu yapacak olan ev hanımlarının kazançları söz konusu olmadığından dolayı çoğu zaman çekimser davranmaktadır. Fakat bankalar ev hanımlarına özel olarak da kredi desteği verebilmek adına harekete geçmektedir. Genelde bankacılık sektörüne göz atıldığında bankaların çoğu kredi başvurusu yapan kişilerden gelir beyanı istiyor. Fakat Ev hanımlarının gelir belgesi sunamayacağı da bir gerçek olduğundan dolayı kimi banklar müşteri ekebilmek adın aradıkları şartları daha da fazla düşürmeye başlıyor.

2017 Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar;

Her ne kadar gelir beyan etmese de ev hanımlarından tek istediği şey ise kefil bulmalarıdır. Tek yapmanız gereken bankaya evinizin tapusu ile başvuruda bulunarak istediğiniz bankanın sizlere kredi desteğini vermesini sağlamak olacaktır. Eğer ki ev hanımları tarafından bankalara ev, araba, arsa vb gibi mal değeri fazlası ile yüksek olan hususlar gösterilirse bankaların sizlere kredi verme olanağı daha da fazla artmaya başlayacaktır. Bu bankalar arasında ise Yapı Kredi, Akbank, Finans Bank gibi bankalar yer alıyor.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar Hangi Şartları Arıyor?

Ev eşyası için gerekli malzemeler, çoçukların okul ihtiyaçları ve sizlerin kişisel ihtiyaçlarınız girek artmakta ve eşinizin aldığı maaş yetmiyorsa bankalardan küçük meblağlarda taksitlerle artık kredi almanız mümkün.? Bankaların ev hanımlarına sunduğu özel kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bankaların sizler için özel hazıladığı bu kredilere internet, veya şubelere başvurarak yararlanabilirsiniz. Yada ben şubeye gidemem diyen ev hanımları Bankaların internet şubelerinden yada sms ile başvuru yapabilirler.

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi Veriyor mu?

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017 yazımızda ilk bankamız garanti bankası; Evet garanti bankası siz ev hanımlarına kredi veriyor. Bireysel destek kredisi adı altında tüm ev hanımlarına kredi imkanı sunuyor garanti bankası. Ev hanımlarının kredi başvurusu yapması için bankanın internet şubesinden veya sms ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor mu?

Şekerbank internet üzerinden duyurduğu ev hanımlarına İhtiyaç kredisi kampanyası başlımış durumda. Dosya masrafı olmayan bu kredide geniş vade ve çeşitli ödeme seçenekleri mevcuttur. Ev hanımları bu kampanya ile tüm nakit ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirler.  Şekerbank şubelerinden bu krediye başvuru yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017