Güncel

Elektronik sigara ağzında patladı

Elektronik sigara ağzında patladı

Elektronik sigara ağzında patladıAndrew Hall adındaki kişi sosyal hesabından elektronik sigaranın yüzüne neler yaptığını paylaştı. Evinin banyosunda elektronik sigara içen adamın yüzünde patlayan cihaz cildinde ikinci dereceden yanık olmasına neden oldu. Patlama ile birlikte tam 7 dişini kaybeden adam yanıklar iyileştikten sonra bir dizi estetik operasyon geçireceği belirtildi.

Elektronik sigara cihazının Hall`ın ağzında patlamasıyla cihazın parçalarının bir kısmının boğazına kadar girip saplandığı ifade edildi. Hall`in ağzından, dudaklarından ve boğazından operasyon ile cihazın parçaları çıkarıldı. Kuvvetli derecede bir bomba gibi patlayan Elektronik sigaranın parçaları etrafa dağıldı. Banyonun tavanına ve duvara kadar patlama izleri görülüyor.

Elektronik Sigara Patlama Olayı sonrasında çekilen fotoğraflar Andrew Hall`in sosyal medya hesabında paylaşmasının ardından tıklanma rekorları kırıyor.

Daha öncede birçok defa Elektronik Sigara patlama anı videoları yayınlanmıştı. Ancak daha çok Elektronik sigaranın cepte veya çantada iken patlama anı videoları içeriyordu.

Elektronik sigara ağzında patladı
Elektronik Sigaranın Patlama Anı Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=g3pqtjWozlA

Video : Elektronik Sigara elinde patladı

Elektronik sigara patlama anı videoları

1 Yorum

  • En kaliteli elektronik sigara konusunu işlediğiniz için çok teşekkürler