Yaşam

Elektrik Borçları Nezaman Yapılandırılıyor

Boğaziçi Elektrik Borçlarını Nezaman Yapılandırıyor; Boğaziçi Elektirik 2017 nisan ayında başlattığı kampanyanın adı ‘Silelim Gitsin’ bu kampanyaya katılım şartı Şubat 2007 ve öncesine ayit tüm borçların yapılandırılmasını öngörüyor. Buna göre  Mart 2007 ile Nisan 2013 dönemleri arası borçlarda anaparanın yüzde 25’e kadarının silinmesi sağlanacak.

İCRALIK ALACAKLAR KAMPANYA KAPSAMINA GİRECEK Mİ?

Herkesin merakla beklediği bu kampanyada şu soru akıllara geliyor icralık takibi kapsamına girenlerde bu kampanyadan faydalanabilecekler mi?

Bu belirtilen dönemlerde zananında ödeme yapılmadığından ve yasal takibe konu olan icralık dosyalarda bu kampanyadan faydalanabilirler.

Bu kapsamda olan aboneler konu ile alakalı bilgileri Bozaziçi Elektirik merkezlerinden alabilirler.

YAPILANDIRMA ÖDEMELERİ KREDİ KARTI İLE YAPILABİLECEK Mİ?
Boğaziçi Elektrik Borçlarını Nezaman Yapılandırıyor
Elektrik Borçları Nezaman Yapılandırılıyor

Elektrik Borçları Nezaman Yapılandırılıyor

Boğaziçi Elektiriğin başlattığı ‘Silelim Gitsin’ kampanyası çerçevesinde başvuru yapacak vatandaşların, tüm borcu tek seferde ödemesi şartı getirildi. Şimdi CK Boğaziçi Elektirik  peşin ödemelerin yanı sıra müşterilerine kredi kartlarına 9 taksik veya tek seferde ödeme imkanı sunuyor.

Silelim Gitsin Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler 30 Haziran’a kadar CK Boğaziçi elektirik merkezlerinden yada,  çağrı merkezinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Ödemeleri sadece Boğaziçi elektirik merkezlerinden değil Anlaşmalı bankalar ve PTT Şubelerinden  yapabilirsiniz. Unutmadan Tekrar Hatırlatıyoruz Son gün 30 Haziran 2017. Boğaziçi Elektiriğin so zamanlarda yaptığı en büyük kampanya. Boğaziçi elektirik yetkililerinden alınan bilgiye göre bu yapılan kampanyaya büyük bir ilgi olacağı yönde öngörüleri mevcut.