Dizi TV

Diriliş Ertuğrul 87. bölüm fragmanı! şok eden gelişme

Diriliş Ertuğrul 87. bölüm fragmanı! şok eden gelişme

Diriliş Ertuğrul 87. bölüm fragmanı! şok eden gelişme; Tarihimizin dönüm noktası olan Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucu olan Osman Bey’in oğlu Ertuğrul Gazi’nin İslamiyeti yaymak ve devlet kurmak adına yaptığı mücadelenin konu edildiği, Diriliş Ertuğrul 87. bölüm fragmanı izleyicileri ile buluştu. TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlananDiriliş Ertuğrul dizisinin her bölümü heyecanlı aksiyon sahneleri ile izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Son bölümde yaşanan gelişmeler sonucu yeni bölümü merakla beklenen dizinin fragmanı bazı ipuçları vermektedir. İnternette birçok sitede yayınlanan fragman dizinin takipçileri tarafından yoğun ilgiyle izlenmektedir. Arama motorunda birçok kişinin aradığı Diriliş Ertuğrul dizisinin fragmanı bile en az dizi kadar heyecan verici.

Diriliş Ertuğrul 87. bölüm fragmanı! şok eden gelişme

Göçebe hayat süren, Moğol ve Haçlı saldırılarına maruz kalan Türklerin yerleşik hayata geçmek için verdiği mücadelenin ve bu uğurda yapılan savaşların önemini hatırlatan bu dizideki olaylar övündüğümüz tarihimizi gün ışığına çıkartıyor. Keyifle izlenen reyting rekortmeni dizide kılıçların çekildiği savaş sahneleri, Ertuğrul Bey’in devlet adına yaptığı fedakârlıklar, oba yaşantısı, kurulan tuzaklar ve Kayının başlatmış olduğu devlet kurma sevdası izleyicilerin büyük ilgisini çekmekte bu uğurda yaşanan hadiselerden dolayı izleyiciler bir sonraki bölümü sabırsızlıkla beklemektedirler.

Yeni bölümde yaşanacakları merak eden ve sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler Diriliş Ertuğrul 87. bölüm fragmanı izleyerek azda olsa meraklarını gidermektedirler. İnternet sitelerinde ve yine sosyal ağlarda çok paylaşılan dizinin fragmanları anında birçok izleyiciye ulaşmaktadır. Eğer sizde bu dizinin sıkı takipçisi iseniz merak ettiğiniz yeni bölümün fragmanına internete bağlanarak, bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Dizi Müziklerini dinlemek istiyorsanız şu konumuza bakabilirsiniz. >> Diriliş Müzikleri <<