Video Müzik

Asansörde Mortal Kombat kamera şakası

Asansörde Mortal Kombat kamera şakası

Asansörde Mortal Kombat kamera şakası bu defa Mortal Kombat kahramanlarından Sub Zero ile yapılıyor…

Asansörde Mortal Kombat kamera şakası

Ünlü kamera şakacısı ve bu manada 10 Milyona ulaşan abone sayısı ile Fenomen olan Fousey , Fousey Tube adını verdiği youtube kanalında yayınladığı onlarca videodan seçmeleri sizinle paylaşıyoruz. Bu videoda Asansörde Mortal Kombat kamera şakası adı ile Ünlü Mortal Kombat oyunu kahramanlarından Sub Zero kıyafetlerini giymiş. Fenomen Fousey ve yardımcılarının yardımı ile asansörü kullanmak isteyen insanlara yaptığı şakayı içeriyor.

Birbirinden komik bu anları sizinle paylaşıyoruz ve eminiz ki defalarca bıkmadan usanmadan kahkahalarla izleyeceksiniz. Benzer videolara yine Mizah kategorimizde yer vereceğiz. Bizi takip edin. Yazımızı paylaşmayı , yorum ve düşüncelerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin.

Sizde komik veya ilginç bulduğunuz ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşmak istediğiniz videolara yorumlarınızda yer verebilir, iletişim sayfasından linkleri gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda kendi çektiğiniz veya şahit olduğunuz videoları yine buradan tarafımıza yollayarak yayınlarımızda yer vermemizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede videolarınız daha geniş kitlelere kolaylıkla ulaşacaktır.

İyi eğlenceler diliyoruz…