Dizi TV

Arka Sokaklar Dizisi Nerede Çekiliyor

Arka Sokaklar Dizisi Nerede Çekiliyor

Kanal D ekranlarının en sevilen dizisi olan Arka sokaklar dizisi nerede çekiliyor en merak edilen konulardan biridir. Her bölümü ayrı heyecan dolu olan Arka sokaklar dizisi ilk başladığı günden bu yana büyük bir beğeni ile izleniyor. Türkiye’de çekilen ve en uzun süren dizilerden biri olma özelliği taşıyan arka sokaklar, hem yeni bölümleri, hem de eski bölümlerinin tekrarı ile hala izlenmektedir. Rıza Baba ve ekibinin bütün kötülere karşı verdiği mücadeleyi anlatan dizi Polisiye dizisi olarak akıllara kazındı. Yıllardır izleyicileri hop oturtup hop kaldıran dizinin çekimleri ise İstanbul’un birçok semtinde yapılmaktadır.

Arka sokaklar dizisi nerede çekiliyor diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Dizinin iç mekân çekimleri İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde, dış çekimleri ise Taksim başta olmak üzere İstanbul’un hemen hemen her semtinde çekilmektedir. Dizinin konusuna göre pek çok semte set kurularak çekimler yapılmaktadır.

Arka sokaklar dizisi Kanal D ekranlarında Cuma günleri 20.00’da yayınlanıyor ve izleyenleri ekrana kitliyor. Her bölümünde ayrı bir hikâyeyi konu alan dizide başrolleri, Rıza Baba başta olmak üzere, Hüsnü komiser, Mesut komiser ve aileleri paylaşıyor. Dizide hem macera, hem heyecan, hem de duygusallık aynı anda yaşanırken izleyicilere de adeta bu duyguları yaşatıyor. Arka sokaklar dizisi nerede çekiliyor sorusuna bir kez daha cevap vermek gerekirse; İstanbul’un hemen hemen bütün semtlerinde çekimler yapılıyor.

Arka sokaklar dizisi son bölümde neler oldu?

Kanal D nin sevilen dizisi Arka Sokaklar 3 mart 2017 son bölümünde neler oldu. Müjde, istihbaratta gizli bir polistir. Amacı ise silah kaçakcısı kenan ve kızı yeşimi yakalamaktır. Fakat müjde’nin ifşa oluşu operasyonu olumsuz etkilemektedir. Malik Oktaydan öyle birşey isterki bu oktay için zor bir sınav olacaktır, çünki malik oktaydan Arif müdürü vurmasını istemiştir.

Arka Sokaklar Dizisi Nerede Çekiliyor
Arka Sokaklar Dizisi Nerede Çekiliyor

Arka Sokaklar Dizisi Nerede Çekiliyor