Spor

Adanaspor Beşiktaş Maçını Şifresiz Veren Yabancı Kanallar

Adanaspor Beşiktaş Maçını Şifresiz Veren Yabancı Kanallar

Adanaspor Beşiktaş Maçını Şifresiz Veren Yabancı Kanallar; Süper Toto Süper Ligin 24. Haftasında Adanaspora konuk olacak olan Beşiktaşı zor bir deplasman bekliyor. Peki Adanaspor Beşiktaş Maçı Saat kaçta Hangi Kanalda işte Detaylar!

24 Nisan pazartesi günü 5 ocak Fatih Terim Stadyumunda oynanacak olan Adanaspor Beşiktaş Maçı 20.00’de başlayacak. Beşiktaş Medipol Başakşehir ile arasındaki 4 puanlık farkı korumanın peşinde. Adanaspor için bu maçın önemi çok büyük, zira bu maçtan kaybedilecek puan veya puanlar adanasporun küme düşmesinde etkili olacaktır. 24 nisanda oynanacak olan Adanaspor Beşiktaş Maçı LigTv’den canlı olarak yayınlanacaktır. NedenTv.com ailesi olarak sizlere Adanaspor Beşiktaş Maçını Şifresiz Veren Yabancı Kanalları maç günü bu linkten vermeye gayret göstereceğiz.

24 Nisan 2017 Adanaspor Beşiktaş Maçı Canlı Anlatımı!

Beşiktaş zirve yarışında Medipol Başakşehir ile olan puan farkını koruyup yoluna emin adımlarla ilerlemenin derdinde. Sizlere vereceğimiz linkten 24 nisan Adanaspor Beşiktaş maçını canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Beşiktaş İle Adanaspor Maçları;

Beşiktaş ile Adanaspor ilk karşılaşmaları 1971-1972 yıllarında başladı. Bu zamana kadar 40 kez karşı karşıya gelen iki takımdan 20 kez Beşiktaş galip gelirken 8 maçtan Adanaspor galip ayrıldı, 14 karşılaşmada beraberlik ile sonuçlandı. Beşiktaşın 49 gölüne karşılık Adanaspor Beşiktaş filelerini 28 kez havalandırdı. 24 Nisanda oynanacak olan Adanaspor Beşiktaş Maçını Şifresiz Veren Yabancı Kanallar aşağıdaki linkten maç başlamadan 30 dakika önce veya daha önce bulabilirsiniz. Eğer linkler konu içinde yoksa yorum kısmından editörümüzden yorum yaparak isteyebilirsiniz.

Adanaspor Beşiktaş Maçını Şifresiz Veren Yabancı Kanallar