Eğlence Güncel

Abla İçin Doğum Günü Mesajları 2017

Abla İçin Doğum Günü Mesajları 2017

Abla İçin Doğum Günü Mesajları 2017; Ailemizin en önemli bireylerinden biri olan ablalarımız bizim küçük annelerimizdir. Onlara gereken saygı ve değeri göstermeli, özel günlerinde onları mutlu etmek için elimizden geleni yapmalıyız. Özel günlerin başında gelen doğum günleri, yaptığımız eğlenceli organizasyonlar veya küçük hediyelerle unutulmaz birer anı olarak kalır hayatımızda.

Abla İçin Doğum Günü Mesajları 2017 linkinden farklı ve özel doğum günü mesajları için fikir edinebiliriz. Bu yazımızda sizler için Ablanız yada ablanız kadar sevip saydığınız ve değer verdiğiniz bir yakınınız için birbirinden anlamlı ve değerli doğum günü mesajları arıyorsanız sizler için en yeni veya güzel ablam doğum günü sözlerinden oluşan mesajları bulabilirsiniz. En çok değer verdiğiniz insanlara en güzel mesajları yollamanız gerekmektedir. Biz nedentv.com ailesi olarak sizlere Abla İçin Doğum Günü Mesajları 2017 mesajlarını aşağıda sıraladık.

2017 Abla İçin Doğum Günü Mesajları;

Benim canım ablam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Kısa bir mesajla sana içimdekileri anlatmak isterdim ama anlatılamayacak mesajlara sığmayacak kadar değerlisin. İyi ki doğdun ablacığım.

Hatırlar mısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık. Doğum Günün kutlu olsun.

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam…

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun biricik ablam.

Sen benim değerlimsin, kalbimde yer alan bir meleksin. İyi ki doğdun bitanecik ablam.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar canım ablam.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan canım ablam iyi ki doğdun.

Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun canım ablam.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun canım ablam. Doğum gününü tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.

İyi ki doğdun canım ablam. Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik ablam.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun biricik ablam, nice mutlu yıllara.

Kardeş candır gerisi teferruattır derlerya işte bu mesajlarda bunun göstergesidir. İnsanı candan seven bir kardeşi ve ailesi olsun herşeyin üstesinden gelir insanoğlu. Sizler için Google kaynaklı arayıp bulduğumuz Abla İçin Doğum Günü Mesajları 2017‘yi sizler için sıraladık umarım beğenmişsinizdir.

Abla İçin Doğum Günü Mesajları 2017

Abla İçin Doğum Günü Mesajları 2017

Abla İçin Doğum Günü Mesajları 2017