Eğlence Güncel

Abi İçin Doğum Günü Mesajları 2017

Abi İçin Doğum Günü Mesajları 2017

Abi İçin Doğum Günü Mesajları 2017; Can yoldaşlarımız olan bizi daima koruyup kollamaya çalışan abilerimizin doğum günlerini kutlamak için; oluşturulan anlamlı ve en özel etkileyici ve nazik cümlelerin oluşturdu Abi İçin Doğum Günü Mesajları 2017 zarif ve ağlatan anlamlı mesajları kullanabilirsiniz. Kardeşlerimiz hayatımızda canımınız içidir. Oldukça değerlidir. Göz yasına dünyayı değişmem diyenler için doğum günü mesajları hizmetinizdedir.

Abi İçin Doğum Günü Mesajları 2017

♦ Can Abime; kaç yaşın olursan ol, her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara… Seni çok seviyorum.

♦ Abilerin en iyisi, Aklından Geçen güzelliklerin gerçeğe dönüştüğü güzel bir ömür geçirmen dileği ile… Doğum Günün Kutlu Olsun…

♦ Hayalini kurduğun her şey gerçek olsun. Güzel bir ömür geçirmen dileği ile… Doğum günün kutlu olsun. Kıymetlim.

Ben iyi ki yaşıyorum ve seni iyiki benim abimsin. Mutluluk ne güzel şey, Seni çok ama çok seviyorum. Seninle birlikte güzel bir ömür diliyorum.

♦ Hayatımda tanıştığım en harika insan hayatımı seninle geçirdiğim için ne kadar şanslı olduğumu biliyoruum. Her zaman senin için rabbime dualar ediyorum. Hayatımın anlamı hep birlikte nice güzel yıllara Doğum günün kutlu olsun.

♦ Prensim, yaşam kaynağım, sevgi çiçeğim, nice mutlu yıllara Aşk ile…

♦ Kıskanmaya gücün varsa, tek rakibin sana olan hayalim. Küçücük bir kuş gibiyim. Nefesim sen. Minicik bir balik gibiyim. her şeyim sen. Göz bebeğim, Kıymetli abim Nice mutlu yıllara…Hep huzurlu kal

♦ Sensiz her şey benim için anlamsız. Hayatımın anlamı, her şeyim tatlım, kıymetlim iyiki varsın, doğum günün kutlu olsun.

♦ Sen yanımda olmadığında sanki ben tam olarak kendimde değilmişim gibi geliyor bana Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel ömürler diliyorum.

Anlamlı Abi İçin Doğum Günü Mesajları 2017

♦ Çok sevgili, sevgililerin sevgilisi kocaman abim. Doğum günün kutlu olsun. Seni milyonlarca kez öpüyorum…Nice huzurlu, mutlu yıllar diliyorum…

♦ En güzel ve ebedi sevgilerimle, aşkın ve sana olan hasretimle, sevgi dolu hislerimle doğum günün kutlu olsun.

♦ Canımın içi, Hayatımın anlamı, vazgeçilmezim biricik abim… doğum günün kutlu olsun. Nice Mutlu yaşlara…

♦ Yakışıklı, güçlü abim; Yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşa, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırman, yüzün hep gülsün, neşen hiç bitmesin. Sevgi dolu kalman ve ömür boyu mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

♦ Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana kos kocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle.. Mutlu yıllar.

Dileğim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşaman,başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanman Yüzün hep gülsün, neşen hiç eksilmesin. İyi ki doğdun.

♦ Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara…

♦ Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmek dileğiyle… Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Canım Abim Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derinsin bu günü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara.

♦ Biliyorum uzaktasın ama Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, Aklında hayallerin, hayallerin gerçek olsun. doğum günün kutlu olsun.

♦ Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

♦ ABİ Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir canım Abim iyki doğdun…