Dizi TV Spor

A2 TV Ziraat Türkiye Kupası Canlı yayın

A2 TV Ziraat Türkiye Kupası Canlı yayın

A2 TV Ziraat Türkiye Kupası Canlı yayın : ATV, A SPOR ve A2 TV Ziraat Türkiye kupası maçlarını paylaşımlı canlı olarak vermektedir. Bu kanallarda yayınlanan Ziraat Türkiye Kupası maçlarının tamamını izleyebilirsiniz. Aşağıdaki adreslere tıklayarak 14 Aralık 2016 Çarşamba günü ve 15 Aralık 2016 Perşembe günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçlarını canlı izleyebilirsiniz.

14 Aralık 2016 Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası Maç Programı
 16:35 – Gaziantep spor – Sanliurfa spor
 18:30 – Atiker Konya spor – Trabzon spor
 20:30 – Beşiktaş – Kayseri spor
15 Aralık 2016 Perşembe günü Ziraat Türkiye Kupası Maç Programı
 12:15 – Gümüşhane spor – Kızılca bölük spor
 14:15 – Amed Sportif – Fenerbahçe
 18:30 – Gençler birliği – Menemen Belediye spor
 20:30 – Bursa spor – Ümraniye spor
A2 TV Ziraat Türkiye Kupası Canlı yayın

 

Spor TOTO Süper Lig

Radyodan Canlı Yayın olarak maçı dinleyerek takip etmek için TRT RADYO 1 dinlemenizi i tavsiye ediyoruz. Burada hem takip ettiğiniz maçları hemde aynı saatlerde oynanacak maç var ise dönüşümlü olarak takip etme şansınız olacaktır.

Takip ettiğiniz maçın geni özetini, Spor Toto Süper Ligde hafta boyu oynanan ve geçmiş bütün maçların özetlerini, sonuçlarını ve detaylarını bulabileceğiniz ve buna ek olarak bitiminden kısa bir süre sonra TV yayınları ile birlikte aynı anda internetten takip etmek için LİG TV sayfasından buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Takip ettiğiniz maç ve diğer liglerde oynanan maçları takip etmek istiyorsanız buraya tıklayarak maçkolik ile canlı sonuçları takip edebilirsiniz.

Googlenin tüm alanlarda en şeffaf bilgi kaynağı olduğunu unutmadan bütün detayları , anlatımlarını , puan durumlarını, lig fikstürünü kaynak alabilirsiniz. Aşağıda bu konuda bilgi alabileceğiniz diğer adres ve linkler sıralanmıştır.

2016 – 2017 Süper Toto Süper Lig Puan Durumu

2016 – 2017 Süper Toto Süper Lig Lig Fikstürü

2016 – 2017 Süper Toto Süper Lig Toplu Maç Sonuçları

TRT RADYO 1 Naklen Dönüşümlü Canlı Yayın

2016 – 2017 Süper Toto Süper Lig Canlı Maç Sonuçları – Maçkolik ile Aynı zamanda bütün dünya Liglerinin Canlı Maç skorlarını alabilirsiniz.

2016 – 2017 Süper Toto Süper Lig – Lig TV – Maç Özetleri

Kaynak : A2 TV Ziraat Türkiye Kupası Canlı yayın, ATV Ziraat Türkiye Kupası Canlı yayın ve A SPOR Ziraat Türkiye Kupası Canlı yayın içerikleridir. Yazılarımız ilgili kanallardan ve google arama motoru aracılığı ile çeşitli kaynaklardan alınmıştır.