Video Müzik

2017 En komik salakça kazalar

2017 En komik salakça kazalar

2017 En komik salakça kazalar : 2017`nin en yeni derlenen 2017 En komik salakça kazalar adlı videomuzu sizlerle paylaşıyoruz. Saçma birşey yaparken komik duruma düşen birini daha evvel gördünüz mü. ? Peki rekor kırmaya çalışırken duvara çarpan birini . ? En fazla kaç kaykay`ın üzerinden atlayabilirsiniz. ? Bu kadar değil rekor kıranlarda var… Kırılan rekorlar, iyi atlayışlar ve en iyilerin hemen ardından en kötüleri kıyaslıyoruz… Tekrar tekrar izleyebileceğiniz bir video.

Birbirinden komik bu anları sizinle paylaşıyoruz ve eminiz ki defalarca bıkmadan usanmadan kahkahalarla izleyeceksiniz. Benzer videolara yine Mizah kategorimizde yer vereceğiz. Bizi takip edin. Yazımızı paylaşmayı , yorum ve düşüncelerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin.

Sizde komik veya ilginç bulduğunuz ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşmak istediğiniz videolara yorumlarınızda yer verebilir, iletişim sayfasından linkleri gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda kendi çektiğiniz veya şahit olduğunuz videoları yine buradan tarafımıza yollayarak yayınlarımızda yer vermemizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede videolarınız daha geniş kitlelere kolaylıkla ulaşacaktır.

İyi eğlenceler diliyoruz…