Eğlence

2017 En Güzel Anneler Günü Mesajları

2017 En Güzel Anneler Günü Mesajları

2017 En Güzel Anneler Günü Mesajları; Anneler günü her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanmaktadır. Bu günlerde annenize verilebilecek em güzel hediyelerden biriside 2017 en güzel anneler günü mesajları atmaktır. Bu atacağınız mesajlarla annenizi utlu edip onu duygulandırabilirsiniz. Bu mesajlardan bazıları aşağıda ki gibidir. Biricik annem anneler günün kutlu olsun her zaman senin küçük yavrunum.

Gücüme güç sevgime sevgi katan annem anneler günün kutlu olsun. Dünyada kimseye seni sevdiğim gibi bağlanamam anneler günün kutlu olsun. Penceresiz odamda ışıkların nadidesi olan annem anneler günün kutlu olsun. Anneler çiçek gibidir onlar hep mis gibi kokar canım annem anneler günün kutlu olsun. Senin kucağın ve senin merhametini hep özleyeceğim anneler günün kutlu olsun.

20 Adet 2017 En Güzel Anneler Günü Mesajları

Başımın tac ettiğim, hem derdimin hem gönlümün ilacı. Bilsen ki kaç yaşıma gelsem, ben hep muhtacım. Sana, sevgine, sesine, şefkatine, gül kokuna, cennet kucağına. İyi ki varsın, iyi ki benim canım ANAMSIN…

Canım ANAM benim her şeyim. En yüce varlığım, yaşamımın anlamı. Sırdaşım, destekçim, koruyucum. Aklım, mantığım,sağduyum. Güler yüzlü, mis kokulu, merhametli anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. CANIM Annem..

Annem sen benim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. 2017 Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem.

2017 Anneler Günü Resimli Mesajlar
2017 Anneler Günü Resimli Mesajlar

2017 Anneler Günü Resimli Mesajlar

2017 Anneler Günü Özel Videosu