Kimdir ?

Gürsel Baran Kimdir

ATO`nun yeni başkanı Gürsel Baran Kimdir ?

Gürsel Baran Kimdir ? : Gürsel Baran ilk defa adını yoğun olarak ilk defa ATO Ankara Ticaret Odası Başkanlığı seçimlerinde duyurmuştur. 1999 yılında ATO Ankara Ticaret Odası meclis üyeliğine seçildi. 4 Dönemdir aynı görevi yürütmekteydi. Gürsel Baran 27. Başbakan ve an itibariyle 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın eşi Emine Erdoğan`ın kuzenidir.

Gürsel Baran Kimdir ?

Gürsel Baran Doğum Tarihi  ? : 1960
Baran kaç yaşındadır ? : 57 yaşında
Gürsel Baran nerelidir ? : Siirt
Gürsel Baran öğretim durumu : Gürsel Baran Ankara Ulus Teknik Lisesi mezunudur.
Gürsel Baran ne iş yapıyor ? : Gürsel Baran 1981 yılında kurulan Dost Boya`nın sahibidir. 1981 yılından itibaren inşaat ve boya malzemeleri sektöründe yer alarak ticaret hayatına başladı.
Gürsel Barana en son ? : 1999 yılında ATO Ankara Ticaret Odası meclis üyeliğine seçildi. 4 Dönemdir aynı görevi yürütmekteydi.
Gürsel Baran`ın şuan ki görevi ? : Gürsel Baran 3 Aralık 2016 tarihinde Ankara`da yapılan ATO Ankara Ticaret Odası Başkanlığı seçildi.
Gürsel Baran diğer kısa bilgiler : 27. Başbakan ve an itibariyle 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın eşi Emine Erdoğan`ın kuzenidir.

03 Aralık 2016 da yapılan Ankara Ticaret Odasının (ATO) Yeni Başkan ve Yönetim kurulu üyelerinin belirleneceği seçimler sonuçlandı. Osman Gökçek‘e karşı yarışan Gürsel Baran, ATO’nun yeni başkanı oldu. Geçici seçim sonuçlarına göre Gürsel Baran 100, Osman Gökçek ise 86 oy aldı. 2 oy ise geçersiz sayıldı. 125 bin üyeli Ankara Ticaret Odası, 188 meclis üyesi ile bugün yeni başkanını ve yönetim kurulunu seçmek için sandık başına gitmişti. Katılımın yüksek olduğu seçimlerde Meclis Üyelerinin Tamamı oy kullanmış ancak 2 oy geçersiz olarak kabul edildi.

Kaynak : Google arama motoru baz alınarak çeşitli kaynaklardan Gürsel Baran ? ile ilgili derleme bilgilerdir.

1 Yorum