Nedir ?

Facebook destek alma

Facebook, şuan dünyanda en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi. Kurucusu olan Mark Zuckerberg, Harvard üniversitesinde okuduğunda kurduğu Facebook’ u ilk önce üniversite’ de daha sonra diğer üniversitelerin kullanımına açtı. Facebook müşteri hizmetleri…

İlk kuruluşunda Facebook’ a üye olmak için okulların mail uzantıları ile üyelik şartı vardı. Daha sonra liselere ve diğer kesimlere ulaştı.

Facebook’ un renleri neden mavi! Kurucusu Mark Zuckerberg renk görü olmasından dolayı.

Facebook, son yıllarda hep kullanıcı sayısını hemde reklam gelirlerini arttırdı. Şuan diyebiliriz ki Google’ den sonra en büyükler arasında yerini aldı.

Facebook müşteri hizmetleri iletişim numarası

Facebook’ un bırakın Türkiye’ yi dünya genelinde bu şekilde bir hizmeti bulunmuyor. Ne çağrı merkezi ne de destek hattı gibi yardım bölümleri bulunmamakta. Genelde reklam ve hukuki bölümler gibi destek bölümleri bulunmakta.

Peki Facebook için nereden yardım alabiliriz? Türkiye’ de özel destek hizmeti veren kurumsal Telekom kuruluşları bulunmakta. Bunlardan biri olan siteye yorum bırakabilirsiniz.

Hangi konular için yardım alabilirim? Facebook’ la ilgili hemen hemen tüm sorunlar için yardım alabilirsiniz. Hesabım çalındı, şifre sıfırlama, hesap kurtarma, e-posta erişim sorunu, mail hesabım çalındı, oyun sorunları, görüntülü görüşme sorunu, canlı yayın hatası, facebook giriş sorunu ve virüs sorunları için yardım talep edebilirsiniz.