Eğlence

Ekonomik kriz var mı

Ekonomik kriz var mı

Ekonomik kriz var mı : Ülkemizde ekonomik kriz var mı ? yok mu ? sorusuna yanıt buluyoruz… Ekonomik kriz ile ilgili son dönemlerde çok fazla karikatür, resim capse yer verildi. Ancak Ekonomik kriz var mı yokmu konusuna hala halk olarak yanıt bulmuş değiliz. Bir yandan ülkemizde kriz olmadığını söyleyen devlet büyüklerimiz. Diğer yandan doların artışı… Bilemedik nler oluyor… ? Kamusal Mizah programının hazırladığı bu videoda ülkemizde sıkça karikatürlere konu olan ekonomik kriz videosunu izliyoruz…

 

Ekonomik kriz var mı ?

Sizin Ekonomik krizin var olduğuna dair yorumunuz nedir ?

Birbirinden komik bu anları sizinle paylaşıyoruz ve eminiz ki defalarca bıkmadan usanmadan kahkahalarla izleyeceksiniz. Benzer videolara yine Mizah kategorimizde yer vereceğiz. Bizi takip edin. Yazımızı paylaşmayı , yorum ve düşüncelerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin.

Sizde komik veya ilginç bulduğunuz ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşmak istediğiniz videolara yorumlarınızda yer verebilir, iletişim sayfasından linkleri gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda kendi çektiğiniz veya şahit olduğunuz videoları yine buradan tarafımıza yollayarak yayınlarımızda yer vermemizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede videolarınız daha geniş kitlelere kolaylıkla ulaşacaktır.

İyi eğlenceler diliyoruz…

Kaynak : Google arama motoru baz alınarak Kamusal Mizah sitesi ve Kaynak : Youtube NedenTV Kanalı